Kayan Yazı Tabelalarıyla İlk Dikkati Çeken Siz Olun

Kayan Yazı Tabelalarıyla İlk Dikkati Çeken Siz Olun

Kayan Yazı Tabelalarıyla İlk Dikkati Çeken Siz Olun
Kayan Yazı Tabelalarıyla İlk Dikkati Çeken Siz Olun admin
Bu içerik 500 kez okundu.

Günümüzde reklam her şeyden önemli. Dikkati üzerine ilk olarak çekmek, tüm rakiplerinizin arasından sıyrılarak tüm gözlerin size çevrilmesini sağlamak sizin elinizde… Çağımızda reklam tekniklerinin arasında bulunan en önemli unsurlarsa dikkat çekici reklam panolarıdır. Dikkat çekici görseli sayesinde, aydınlık, florösan renklerin kullanıldığı, fark uyandırıcı, bakıldığında adeta bakanların gözlerini alamayacağı, sıkıcı olmayan kayan yazılara sahip olan tabelalar şimdilerde en çok dikkat çekici tabelalar arasında yer almaktadır.

Yaptığınız iş hangi sektöre ait olursa olsun bulunduğunuz sokakta, pasaj, mahallede ya da alış veriş merkezinde ilk dikkatti çeken mağaza konumuna gelmek için sizlerde kayan yazı tabela çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Kasap, nalburiye, tamirat dükkanı, butik, mağaza, elektronik, internet kafe, restaurant, kafeterya, pub v.b. alanlarda her ne iş yapıyor olursanız olun bundan sonra tüm dikkatleri üzerinize çektiğiniz gibi en çok satışı yapan dükkan da siz olabilirsiniz.

Kayan yazı tabelalarını gerek iç gerekse dış mekanlarda kullanarak kendi reklamınızı interaktiv bir şekilde yapabilirsiniz. Üretilen tabelalar her türlü açık mekan şartlarına dayanıklıdır. Dolayısıyla da güneş ışığı, güneş ısısı ya da yağmur kar gibi etkenler kayan tabelaları etkilememektedir. Ayrıca kayan tabelalar sizlere kendi hayal gücünüzde var olan reklam fikrini kendi panonuzda yansıtabilme imkanını da vererek, size kendinizi ifade etme fırsatını da sunmaktadır. 16x32 cm boyutundaki bu tabelalarda içinizde kalan ve aklınızda olan tanıtımlarınızla ilgili anlatmak ve yansıtmak istediğiniz ne varsa müşterilerinize aktarabilirsiniz. 100.000 saat led ömrüne sahip tabelalarınızla dilediğiniz renk, animasyon, gif resmi, yazı fontu, tarih, hava durumu ve nem göstergesi, renk ve netlik ayarı kullanarak, 80 farklı program sayesinde tabelanızı dilediğiniz şekilde oynatabileceksiniz. Her türlü kayan yazı tabelası türü hizmeti için bizleri arayabilirsiniz.

Kayan Yazı İmalat – Telefon : 0216 517 5787 )

http://www.ajanspen.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor