Kasko Poliçe Sorgulaması İçin Bilinmesi Gerekenler

Kasko Poliçe Sorgulaması İçin Bilinmesi Gerekenler

Kasko Poliçe Sorgulaması İçin Bilinmesi Gerekenler
Kasko Poliçe Sorgulaması İçin Bilinmesi Gerekenler mirccet
Bu içerik 217 kez okundu.
Reklam

 Sigorta yaptırmak artık çok büyük önemlere sahip olmaya başladı. Bunun en büyük sebebi ise medyana gelebilecek olan zararlar ile ne zaman karşılaşılabileceğinin bilinmemesi. En umulmadık zamanda kendini gösteren sorunların çözümü ise her zaman kolay olmuyor. Araç sahipleri de böylesine durumlar ile karşılaşmamak adına artık olayların olmasından önce önlemlerini almaya çalışıyorlar.

 

Kasko yaptıranların sayısında meydana gelen bu artış da araç sahiplerinin ne kadar bilinçli olduğunu gözler önüne seriyor. Kasko yaptıran kişilerin bir kısmı, poliçelerini yaptırmalarından hemen sonra kasko poliçe sorgulaması için bilinmesi gerekenler ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyor.

 

Geçmiş dönemlerde poliçe bilgileri ile alakalı sorgulama işlemleri yapılırken bunun için mutlaka sigorta şirketleri ile iletişime geçilmesi gerekmekteydi. Böyle olunca da ciddi anlamda zaman kaybı kendini gösteriyordu. Şimdilerde ise artık kasko poliçe sorgulama işlemleri yapılırken çok daha basit işlemler yapılabiliyor.

 

Tramer adlı sigorta sistemi üzerinden yapılacak olan sorgulama işlemi için plaka numarası, motor ve şasi numarası, poliçe bitiş tarihi, poliçe numarası, yenileme numarası, mevcuttaki sigorta şirketi gibi bilgilerin ilgili yerlere yazılmasından hemen sonra aracın kasko poliçesi başta olmak üzere pek çok bilgisine kolaylıkla erişebilir. Bunun dışında kasko poliçesi sorgulaması yapılırken poliçenin içerisinde ihtiyaç duyulan bilgilerin yazılmasından sonra hiçbir sorun çıkmadan poliçe sorgulama işlemleri de yapılmış olacaktır.

 

 

Kasko poliçe sorgulama işlemini yaptırmak için Generali Sigorta firmasını tercih edebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk bakanlar 'Hollanda'da kampanya yapmayacak'
Türk bakanlar 'Hollanda'da kampanya yapmayacak'
KYK kız yurdunda skandal! 'Evet' toplatısına erkekler de getirildi
KYK kız yurdunda skandal! 'Evet' toplatısına erkekler de getirildi