İşlerinize Çözüm İçin Aradığınız Avukat: Avukat Güçlü Şan

İşlerinize Çözüm İçin Aradığınız Avukat: Avukat Güçlü Şan
İşlerinize Çözüm İçin Aradığınız Avukat: Avukat Güçlü Şan Emre
Bu içerik 436 kez okundu.

Avukat Güçlü Şan 1978 İstanbul Bakırköy doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 16 senedir bu meslektedir ve 2007 senesinden beri serbest avukat olarak mesleki hayatını sürdürmektedir.

 

Baktığı Davalar

Avukat Güçlü Şan; Aile Hukuku davalarına, Miras Hukuku davalarına, İş Hukuku davalarına, Gayri Menkul davalarına, Tazminat davalarına, İcra İflas Hukuku davalarına, Hukuki Yardım davalarına ve diğer çeşitli davalara bakmaktadır.

 

Avukat Güçlü Şan'ın yazdığı makalelere baktığımızda makalelerinin çoğunlukla boşanma davaları konusunda olduğu görülmektedir. Boşanma avukatı seçiminize dair önerilerim, boşanma sürecinde boşanma avukatı etkisi, genel olarak boşanma davaları, terk nedeniyle boşanma davası ne zaman açılabilir gibi konularda çeşitli makaleleri bulunmaktadır.

 

Avukat Güçlü Şan her ne kadar çeşitli davalara bakıyor olsa da asıl uzmanlık alanı boşanma davaları üzerinedir. Avukat Güçlü Şan Bakırköy avukatı olarak işinde en iyilerden biri olarak görülmektedir. Avukatın yazdığı yazıları inceleyerek, sitesindeki bilgileri kontrol ederek alanındaki uzmanlığının derecesini de görebilmekteyiz.

 

İletişim Bilgileri

Avukat Güçlü Şan'ın ofisi Bakırköy'de bulunmaktadır. Zuhurat baba mahallesi, İncirli Caddesi, No. 75, Daire 13'ten Avukat Güçlü Şan'a ulaşılmaktadır. Ofis İncirli benzinliğinin karşısında bulunmaktadır.

 

Ofis telefon numarası: +90 212 542 61 85

Özel telefon numarası: +90 553 048 0034

 

Avukat Güçlü Şan'a internet üzerinden ulaşmak, sorularınız sormak, davalarınız hakkında bilgi ve yardım almak için mail adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

Avukat Güçlü Şan e-mail: sanguclu@gmail.com

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor