İslami Oteller Alternatif Tatil Seçenekleri Sunuyor

İslami Oteller Alternatif Tatil Seçenekleri Sunuyor
İslami Oteller Alternatif Tatil Seçenekleri Sunuyor admin
Bu içerik 468 kez okundu.

Özellikle son yıllarda Türk örf ve adetlerine uygun tatil seçenekleri sunan otellerin sayısının hızla artması ile turizm sektöründe İslami oteller kavramı da yerleşti.  Bu oteller de diğer otellerdeki hizmetin aynısı olmasının yanında odalarda seccade ve Kur’an hizmeti, menülerde helal kesim et ve helal gıda sertifikasına sahip besinler yer almaktadır. Uzun bayram tatilleri ve sömestr tatili süresince büyük talep gören bu otellerde talebin yıl boyunca devamlılığını sağlayacak hizmetler, sürekli geliştiriliyor. 

Muhafazakar Oteller Tatil Seçeneklerini Artırıyor

Ülkemizde sayıları hızla artan muhafazakar otel konseptine uygun hizmet veren oteller, turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu farklılığa bir çözüm olmuş durumda. Özellikle ülkemizdeki muhafazakar aileler ve İslam ülkelerinden ülkemize gelen misafirlerin tercih ettiği otellerde, helal tatil anlayışını benimseyen aileler, hem İslami vecibelerini yerine getiriyor, hem de güzel bir tatil yapma fırsatı buluyorlar.

Ankara Otelleri Muhafazakar Tatilcileri Bekliyor

 

Ülkenin tüm bölgeleri gibi, İç Anadolu bölgesi otelleri de yaşanan gelişmelere seyirci kalmayarak, muhafazakar otel konseptine dönüş yapmaya başladılar. Daha önce belirli sürelerde bu konsepti uygulayan bazı Ankara Otelleri artık tamamen İslami Otel kapsamında hizmet vermeye başlayarak muhafazakar tatilcileri konuk etmeye başladılar. Siz de bu otellerden birinde tatilinizi geçirmek ve otelde verilen hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bera.com.tr internet sitesinden muhafazakar otellerin tam listesine ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor