İllüzyon Kartvizitte Avukatlara Özel Fırsatlar

İllüzyon Kartvizitte Avukatlara Özel Fırsatlar
İllüzyon Kartvizitte Avukatlara Özel Fırsatlar admin
Bu içerik 466 kez okundu.

Bu yazımızda size yeni çıkan illüzyon Kartvizit modelinden bahsedeceğiz. Ancak öncelikle kartvizit hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Kartvizit, firmaların yada kişilerin iş hayatında kendilerini temsil ederken kullandıkları ve üzerlerinde temsil ettikleri firma logoları, firma adresi, firma iletişim bilgilerini barındıran bir reklam ürünüdür. Ancak bu reklam ürününün firmanın kurumsal kimliğini temsil ettiği ve basit bir kağıt parçası olmadığı bilinmelidir. Her ne kadar piyasada kartvizit konusunda hassasiyet taşımayan, çok ucuz fiyatlara tasarımsal değeri olmayan ve kalitesiz kağıtlara basım yapan ve sözde matbaa firması diye geçinen firmalar olsa da bu yanlış bir algıdır. Çünkü kartvizit hassas bir tasarım süreci ve ardından yine hassas bir üretim süreci geçirmelidir.

Bu bağlamda değerlendirildiğinde kartviziti basit bir kağıt parçasından ayıran önemli etkenlerden bir tanesi tasarım, diğeri ise üretimdir. Kartvizit konusunda hep aynı modelleri üretmek yerine farklı modellere yönelmek gerekliliği doğmuştur. 2016 sonlarına geldiğimiz bu dönemde artık yeni bir model olan illüzyon kartvizit modelimizi piyasaya sürmemizin zamanı geldi. Kartvizit Marketim 2017 yılı için sizlere kaliteli ve şık görünümlü bir kartvizit modeli sunmak adına yaptığımız ar-ge çalışmaları sonucunda illüzyon kartvizit modeli ile firmalarınızın kurumsal kimliğine bir yenilik katıyor ve özel kartvizit modeli ile özel müşteriler edinmenize yardımcı oluyor. Şu sıralar çokça tercih edilen illüzyon kartvizit modeli genellikle avukat kartvizit ve Doktor Kartvizit modellerinde daha çok tercih ediliyor.

Peki nasıl oluyor bu illüzyon kartvizit ve kimler daha çok tercih ediyor?

İllüzyon kartvizit özel bir tasarım sürecinin ardından üretim aşamasına geçer. 250 gr. 1. sınıf kalite amerikan bristol kağıdına basılan kartvizitler ardından selefon aşamasına geçer. Mat selefon işlemi ile dayanıklılık ve şık bir görünüm kazanan kartvizitler ardından illüzyon desenli lak aşamasına geçer. İllüzyon kartelasından beğendiğiniz desen kartvizit üzerine uygulanır ve ardından logo, isim gibi bilgilerin üzerine kabartma lak uygulaması yapılır. Bu işlemlerin ardından 250 + 250 gr. kağıtlar birbirine sıvanarak 500gr. kalınlığı elde edilir ve dayanıklılık için kuruma aşamasına bırakılır. Oda sıcaklığında kuruyan kartvizitler istediğiniz şekile özel bıçak yapılarak kesilir ve illüzyon kartvizitler kutulanır. 

İllüzyon kartvizitleri daha çok özel kartvizit kullanımını sektörel olarak benimseyen doktor, avukat gibi meslek grupları kullanmaktadır. Avukat Kartvizit ve doktor kartvizit modellerinde kaliteyi ön plana çıkartarak özel bir kartvizit modeli olan illüzyon kartvizit ile sektörünüzde fark yaratabilir ve kartvizitiniz ile dikkat çekebilirsiniz.

İllüzyon kartvizit siparişi vermek için www.kartvizitmarketim.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor