Hidayet Kadiroğlu Kimdir?

Elvan Şirketler Grubu Grup Başkanı olan Hidayet Kadiroğlu genç ve gelecek vadeden yatırımcı iş adamları çerçevesinde isminden sıklıkla söz ettiriyor.

Hidayet Kadiroğlu Kimdir?
Hidayet Kadiroğlu Kimdir? tanitim
Bu içerik 552 kez okundu.
Reklam

Elvan Şirketler Grubu Grup Başkanı olan Hidayet Kadiroğlu genç ve gelecek vadeden yatırımcı iş adamları çerçevesinde isminden sıklıkla söz ettiriyor. Babasının da dahil olduğu inanılmaz bir başarı hikayesi olan ve şekerci dükkanı ile başlayan macera bundan 62 yıl öncesine dayanmaktadır.

 

Hidayet Kadiroğlu Bir Başarı Hikayesi

 Büyük bir aile başarısını gördüğümüz ve tüm aile fertlerinin gece gündüz demeden canla başla çalışmalarıyla büyüyen şekerci dükkanları zaman içinde bir pastaneye dönüşür. Bunun ardından şekerden kruvasana yaklaşık olarak 700 çeşit ürünün üretildiği büyük bir tesise dönüştü.

Hidayet Kadiroğlu İlke İlk Ar-Ge Tesisi

 İleri görüşlü ve tam bir ticaret insanı olan Hidayet Kadiroğlu, alanında ki ilk Ar-ge tesisini kurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Elvan grubunun ilk inovasyon ürünü olan yerli kruvasan üretimini artırmak ve dünya piyasasına da sunmak için Eskişehir de dünyanın en büyük tesisini kurmuştur. Hidayet Kadiroğlu, 2023 yılına kadar da yılda yaklaşık olarak 3 milyon ton üretim yapmak için kolları sıvamış gibi görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor