Güvenle Sınırsız Alışveriş

Güvenle Sınırsız Alışveriş
Güvenle Sınırsız Alışveriş admin
Bu içerik 452 kez okundu.
Reklam

 

             Teknolojinin gelişen imkânlarından sınırsızca yararlanıp güvenli alışveriş yapmak isteyenlerin kullandığı bazı sanal kart uygulamaları vardır. Bunlar arasında yer alan astropay sayesinde birçok alışveriş sitesinden kart limiti kadar harcama yaparak, limit bittikten sonra kendiliğinden iptal olan bir sanal kart uygulamasıdır.

 

             Paykwik sanal kartlardan bir diğeri olup 19 haneli digital pin kodundan oluşmaktadır. İnternet üzerinden birkaç adımla satın alınabilecek sanal kartlarda kişisel bilgiler, banka hesap numaraları ve gerçek kredi kart bilgileri istenmeden, almak istenilen limit kadarlık kart çıkartılarak kullanımı amaçlanır. Çıkan sanal kartlarla tek seferde ödeme ya da birkaç farklı tutardaki ürünü alma imkânları mevcuttur.

 

              Otopay sanal kartlar içerisinde son dönemlerde hızla artarak piyasada güvenli alışverişi sağlayan diğer bir sanal kart uygulamasıdır. Bütün sanal kartlarda olduğu gibi bu kartın çıkartılmasında ve kullanılmasında canlı destek hattı müşteriye yardımcı olarak, kullanımı ve içinde kalan bakiyeyi hesaba aktarımı konusunda doğru adımlarla bilgilendirme sunar.

 

            Güvenli alışverişlerde sınırsız harcamalar ve limit bitiminde kendiliğinden iptal olan kartlar kişilerin güvende kalmasını ve bilgilerinin deşifre olmamasını amaçlar.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor