Fuar Hostesi Ajansı - Majeste Ajans

Türkiye her yıl çeşitli fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu fuarlarda çeşitli niteliklerde hostesler çalışmaktadır.

Fuar Hostesi Ajansı - Majeste Ajans
Fuar Hostesi Ajansı - Majeste Ajans seobaz
Bu içerik 622 kez okundu.

Türkiye her yıl çeşitli fuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu fuarlarda çeşitli niteliklerde hostesler çalışmaktadır. Fuar sektöründe uzun yıllardır müşterilerine hizmet sunan Majeste Ajans çözüm odaklı ilerleyerek alanında uzmanlaşmıştır. Majeste Ajans olarak her yıl İstanbul'da Yapı Fuarı, Otoshow Fuarı, Boatshow Fuarı, Mobilya Fuarı, Pencere Fuarı, Gıda Fuarı, Züchex Fuarı, Ev tekstili Fuarı, Motosiklet Fuarı gibi birçok fuara hostes temin etmekteyiz.

 

Bu fuarların tamamına en çok servis yapan fuar hostesi bayanları görevlendirmekteyiz. Bu kişilere fuar servis hostesi denir. Fuar servis hostesleri müşterilerimizin gelen konuklarına yiyecek içecek servisi yapmakta masaların düzenini sağlamakta stant mutfaklarının genel hijyeninden sorumlu olmaktadır. Ajansımızın servis hostesi kadrosu çok zengin ve kategorilidir. Fuar servis hosteslerimizin bir kısmı iyi derecede İngilizce bir kısmı Rusça bir kısmı ise Arapça bilmektedir.

Prestijli olan bazı fuarlarda ise müşterilerimiz bizden fuar stant hostesi talep etmektedir. Fuar stant hostesleri fuarlarda ürün tanıtımı yaparlarsa fuar mankeni adını alırlar. Örneğin 2015 yılı nisan ayındaki Yapı Fuarında 28 stant hostesimiz müşterilerimizin standında karşılama ve tanıtım yapmıştır. Yine 2015 yılındaki motobikeexpo motosiklet fuarında 22 fuar mankeni arkadaşımız müşterilerimizin araçlarının başında tanıtım yapmıştır.

Sadece İstanbul fuarlarına hizmet vermeyen ajansımız İzmir şubesindeki ekibiyle İzmir mermer ve abiye fuarlarında geniş katılımla İzmir fuar hostesi konusunda isabetli bir firma olduğunu göstermiştir. İzmir kadar olmasa da Ankara yapı fuarında ve Ankara Komatek fuarında Ankara ofisimizdeki Ankara fuar hostesi ekibimiz buradaki katılımcı firmalara memnuniyet eksenli destekler sunmuştur.

Ajansımız İstanbul, İzmir ve Ankara'daki şubelerinin yanı sıra, Antalya Bursa ve Gaziantep, Konya ve Trabzon'da da sadece lokal ekipler kurarak burada tanıtım organizasyonu ihtiyacı olan müşterilerine bölgesel çözümler sunmaktadır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor