Fatura ödeme sitesi tanıtımı

Fatura ödeme işlemi güvenli bir alt yapı ve banka anlaşması gerektirmektedir. Fatura tahsilat işlemi sorumluluk isteyen bir iştir.

Fatura ödeme sitesi tanıtımı
Fatura ödeme sitesi tanıtımı tanitim
Bu içerik 604 kez okundu.

Fatura ödeme işlemi güvenli bir alt yapı ve banka anlaşması gerektirmektedir. Fatura tahsilat işlemi sorumluluk isteyen bir iştir. Bu bağlamda fatura yatırma işlemlerinizi yetkili ve banka anlaşması olan bayilerden yapmanız sizin açınızdan önemlidir.

 

             vodafone fatura ödeme nakit ve kredi kartı ile olmak üzere iki şekilde işlem görmektedir. Vodafone faturalı hat kullanan hat sahipleri banka hesaplarından otomatik ödeme talimatı vererek düzenli olarak telefon faturalarını ödeyebilirler. Vodafone faturalarınızı vodafone cep merkezleri, online self servis,sesli yanıt self servisi anlaşmalı bankalar ve ptt şubelerine ödeme yapabilirsiniz.

 

            Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermeniz için ücretsiz bir şekilde online self servis hizmetinden yararlanabilirsiniz ya da kimlik fotokobiniz ile vodafone cep şubelerine gidip oradan da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın gününü takip etmeden düzenli bir şekilde vodafone faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

 

             turkcell fatura ödeme gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte fatura ödeme sistemide gelişmiştir artık faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Türkcell faturalarınız için kredi kartınız ile bayiye gitmeden otomatik ödeme talimatı vererek Türkcell faturalarınızı düzenli bir biçimde ödeyebilirsiniz. Ayrıca www.turcell.com.tr sitesine girip ordan fatura sorguluma bölümünden kimlik numaranız ile faturanızı sorgulayabilir kredi kartı bilgilerinizi girerek bu siteden de kolaylıkla faturanızı ödeyebilirsiniz.

 

            Türkcell faturalarınızı banka kanalları, internet bankacılıkları ve Türkcell süper online merkezlerine de ödeyebilirsiniz.

 

            avea fatura ödeme www.avea.com.tr internet sayfasına girip online işlemler menüsünden kredi kartınız ile faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca avea logolu bütün bayilerden, anlaşmalı bankalardan ve PTT şubelerinden de fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim operatörlerde ki gibi kredi kartlarınızdan otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı düzenli ve takip etmeden ödeyebilirsiniz.

 

             Fatura ödeme sistemi dediğimiz gibi oldukça gelişmiştir cepten, internetten faturalarınızı sıra beklemeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bankalarda ki sıra kuyruklarında beklemeden internet aracılığı ile birçok site üzerinden de fatura işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İşte yukarıda bahsettiğimiz bütün işlemleri yetkili web siteleri üzerinden banka ya da aboneliklerde sıra beklemeden online olarak tüm operatör faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

 

            Ödeme yaptığınız kuruluşların BDDK tarafından denetlenen ve banka anlaşması olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Bu sistemde önce güven önemlidir. Ödemelerinizi gerçekleştirirken bahsettiğimiz konulara dikkat edelim. Unutmayalım ki küresel dünya da müşteri bakımından kolaylık önemli bir fark yaratmadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor