Fabrika baca temizleme

Fabrika baca temizleme
Fabrika baca temizleme admin
Bu içerik 560 kez okundu.
Reklam

Üretim konusunda son derece önemli bir yere sahip olan fabrikaların özellikle şehirlerin dışında bulunmasının asıl amacı bacalarından çıkan gazların sağlık açısında son derece zararlı olmasıdır. Enerji tüketiminin artıklarını en kısa yoldan insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde dışarıya çıkartan Fabrika bacaları bu konuda bakım yapılması gereken yerlerin başında ilk sırada gelmektedir.

Baca sisteminin asıl amacının üretimin yapıldığı yerde kullanılan yakıt sisteminden çıkan zararları dumanları ve artıkları en kısa yoldan atmosfere ulaştırarak insan sağlığına zararlı bu sis ve dumanlarda kurtulmaktır.

İnsanların yaşadığı bir çevrede ve özellikle de küresel ısınma olaylarının giderek yaygınlaştığı dünyamızda son derece önemli olan Fabrika baca temizleme işlemlerinin son yıllarda zorunlu hale getirilmesinden sonra birçok firma bu alanda hizmet vermeye başladı. Bu konuda sizlere kaliteli hizmet sunmak için uzun zamandır çalışmalarına devam eden firmamız hizmet sunmaya devam etmektedir. Özellikle devasa şekilleri bulunan Fabrika bacalarının temizlenmesinin oldukça zor olmasından dolayı bu işleri işinde uzman kişilerin yapması hem sağlık açısında hem de yönetmelik açısından son derece önemlidir.

Yapılan iş sağlığı güvenliği yasasından sonra zorunlu hale gelen bu durum karşısında belediyelerin aldığı kararlardan sonra bu baca temizlik işlemlerinin 3 aylık periyodik bakımlarının bulunduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Özelikle zehirli gazların atıldığı bu bacaların içerisinde zamanla oluşan kurumların giderek artması beraberinde büyük sorunların oluşmasına neden oluyor. Bu sorunların başında gelen ise insan sağlığını tehdit eden boyutlarda.

İşte bu yüzden zorunlu olduğunuz bu konuda sizlere kaliteli hizmet sunmak için Fabrika baca temizleme işlemlerini sertifikalı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Belediyelerin periyodik bakımlarını sizlere zorunlu kılmasından sonra sertifikalı bu işleri talep eden firmalar arasında ilk sırada bulunan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor