Estetiğin Tek Adresi "Dr. İlker Manavbaşı"

İlker Manavbaşı 2006'dan bu yana İstanbul Levent'teki özel kliniğinde hastalarını kabul etmektedir. Manavbaşı'na gelen kişilerin profillerine bakıldığında, birçoğu bayan olup, burun estetiği yaptırmak için kendisine gelmektedir.

Estetiğin Tek Adresi
Estetiğin Tek Adresi Emre
Bu içerik 408 kez okundu.
Reklam

Hepimiz dış görünüşümüze büyük önem gösterir, insanlara güzel görünmek isteriz. Yaratılış gereği veya sonradan kimi insanların vücutlarının çeşitli yerlerinde bir takım şekil bozuklukları meydana gelmektedir. Bu bozuklukların bir dizi operasyonlarla düzeltilmesine ise estetik denir.

 

Tüm dünyada gelişen teknolojiyle birlikte estetik üzerine faaliyet gösteren çok sayıda cerrah bulunmaktadır. Ülkemizde ise estetik cerrahların başında gelen isimlerden birisi Op. Dr. İlker Manavbaşı'dır.

 

1971 Ankara doğumlu olan Manavbaşı, 1999 yılı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Mezun olduktan sonra yüksek dereceyle Hacettepe Tıp Fakültesi'ne katılmış ve 6 yıl boyunca fakülte bünyesinde dünyanın çeşitli ülkelerinde plastik cerrahi alanında gözlemci doktor sıfatıyla faaliyetlerde bulunmuştur.

 

İlker Manavbaşı 2006'dan bu yana İstanbul Levent'teki özel kliniğinde hastalarını kabul etmektedir. Manavbaşı'na gelen kişilerin profillerine bakıldığında, birçoğu bayan olup, burun estetiği yaptırmak için kendisine gelmektedir. Doktorun resmi sitesine girerek burun estetiği fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Manavbaşı'na gelen bir diğer önemli kişi profili ise Göğüs büyütme estetiği olmak isteyen bayanlardır.

 

İlker Manavbaşı'nın başarıyla uyguladığı önemli tekniklerden biri Vaser lipo olup, bu tekniği FDA onaylıdır. Detaylı bilgi edinmek ve randevu almak için doktorun resmi sitesi http://www.drilkermanavbasi.com’dur.

Vaser lipo Göğüs büyütme estetiği burun estetiği fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ’da ev yangını
Elazığ’da ev yangını
Hindistan Havayolları, terlikle müdür döven milletvekilinden davacı oldu
Hindistan Havayolları, terlikle müdür döven milletvekilinden davacı oldu