Erken boşalma için geciktirici kremler

Erken boşalma için geciktirici kremler

Erken boşalma için geciktirici kremler
Erken boşalma için geciktirici kremler mirccet
Bu içerik 461 kez okundu.

Erken boşalma sorunu erkeklerin kadını tatmin edememesi anlamına gelmektedir. Düzenli bir ilişki ve erken boşalmayı engelleyecek yöntemlerin çalışılması ile bu sorun ortadan kalkabilir. Erken boşalma kişinin alışkanlıklarına bağlıdır. Geciktirici Mastürbasyon yapmak, sadece zevke odaklanmak, heyecan, korku, kaygı erken boşalmaya sebep olur. Düzensiz ilişki ve uzun süre boşalmamak da kaçınılmaz olarak erken boşalmaya neden olacaktır. Erken boşalmamak için geciktirici ilaçlar kullanılabilir ancak bu öğrenilmesi gereken bir durumdur. Göğüs kaslarını oynatanlar gibi kasık kaslarını oynatmak boşalmayı durdurabilecek en iyi kesin çözüm yöntemidir. Normal şartlarda zaten idrar kontrolü için kullanılan bu kaslar ilişki sırasında heyecana kapılmadan kullanmayı öğrenilerek kontrol altına alınabilir.

İlişki sırasında boşalma hissi yaşayınca farklı şeyler düşünmek, matematik işlemleri yapmak, faturaları düşünmek, kötü bir görüntü hayal etmek cinsel hazzı azaltarak beynin farklı bir alana odaklanmasını sağlar böylece boşalma gecikme yaşayacaktır. Geciktirici krem Beynin boşalmaya konsantre olması erken boşalmaya sebep olmaktadır. Önemli olan kadının da cinsel açıdan tatmin olmasıdır. Sadece kendi zevkini düşünmek bencilliktir ve sonuçları terk etme, aldatma gibi olaylara sebep olur.

İlişki sırasında boşalmayı engellemek için yapılabilecek yöntemlerden birisi de testislerle makat arasındaki bölgeye parmakla bastırmaktır. Bu bölge spermin yani döllerin geçiş noktası olduğu için buraya baskı uygulamak boşalmayı durduracaktır. Normal şartlarda bu işlemin aşk kasları ile yapılabilmesi gerekir, parmakla bu işlemi durdurmak işe yarayan yöntemlerden birisidir. http://www.erosgeciktiricikrem.net/urun/delay-48000-krem/ sitesinden geciktirici krem siparişi verebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor