Elektrik faturası ödeme işlemleri

Elektrik faturası ödeme işlemleri
Elektrik faturası ödeme işlemleri admin
Bu içerik 613 kez okundu.

Faturalarınızı ödemek için, alt bayiler aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmek zorundasınız. Faturalarınızı başka yöntem ile ödeme yapmak mümkün değil. Mecburen sıcak havalarda şehir merkezine giderek elektrik faturası ödeme işlemlerinizi sıra bekleyerek yapmak zorundasınız. Elektrik faturası ödeme işleminde sıra beklerken, sıra size geldiğin de faturalarınızı ödeyeceğiniz zaman, ödeyeceğiniz tutara ek olarak komisyon ücreti eklenmektedir. Bu tür alt bayiler, müşterilerinden komisyon ücreti talep ederek zenginleşmektedirler.

Biz Firma olarak bddk ve enerji bakanlığı onaylı lisansımız ile, değerli müşterilerimizin internet üzerinden online bir şekilde elektrik faturalarını ödemeleri için, online elektrik faturası ödeme sistemi geliştirdik ve web sitemize entegrasyonunu gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Artık web sitemiz üzerinden '' fatura ödeme '' butonunu tıklayarak, faturalarınızı sadece 2 adım da gerçekleştirebilirsiniz. 

Faturalarınızı kredi kartınızla veya hesap kartınızla 2 aşamalı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Alt yapımız da bankanın orijinal güvenli alt yapısını kullanarak, elektrik faturası ödeme işlemini yaparken 3D güvenli şifrenizi girerek faturalarınız anın da ödenmiş olacaktır. 3D güvenlik onayından gerçektikten sonra, anın da ödeme ekranı ve sonuç ekranı karşınıza çıkacaktır.

Elektrik faturası ödeme işlemi yaparken, kredi kartınızla istediğiniz kadar taksit imkanı yapabilirsiniz. üstelik yapacağınız elektrik faturası ödeme işlemin de komisyon ücreti ödemiyorsunuz.

Yapacağınız elektrik faturası ödeme işlemlerinde sizlerden komisyon talep etmediğimiz gibi, işlemlerinizi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bankanızdan ödeme onayı aldığımız gibi faturalarınızı sadece birkaç dakika içerisinde ödenmiş oluyor.

 

Dışarıda fatura ödemeye son verin. Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi artık bu site üzerinden ,bddk ve bankalar güvencesi ile ödeyebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor