Doğalgaz Sadece Bir Isıtma Yöntemi Değildir

Özellikle kış aylarında pek çok ilimizde ısınma amacıyla kullanılan doğalgaz aslında sanayiden otomotive kadar pek çok alanda kullanılan bir yakıt türüdür.

Doğalgaz Sadece Bir Isıtma Yöntemi Değildir
Doğalgaz Sadece Bir Isıtma Yöntemi Değildir Emre
Bu içerik 518 kez okundu.
Reklam

Özellikle kış aylarında pek çok ilimizde ısınma amacıyla kullanılan doğalgaz aslında sanayiden otomotive kadar pek çok alanda kullanılan bir yakıt türüdür. Doğalgazın kullanım türüne göre katkı maddeleri ve kalori değerleri ayarlanarak bu şekilde her türlü ihtiyaç alanında kullanılması sağlanmaktadır.

Ülkemizde otogaza alternatif olarak kullanılan doğalgaz ürünleri özellikle toplu taşıma alanında oldukça ekonomik çözümler sunmaktadır. Yeşil motor çevreci motor gibi isimlerle adlandırılan motorlara sahip olan toplu taşıma araçları üzerlerinde bulunan doğal gaz yakıt sistemi sayesinde çevreye daha az zarar veren cng yakıtını kullanmaktadır.

Ancak tıpkı otogazda olduğu gibi bu yakıt türünün de kullanımı için özel tasarlanmış ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Nasıl ki Otogaz ürününün durumunda LPG pompa aparatları kullanılıyor ise doğalgaz için de cng dispenser olarak adlandırılan pompa araçlarının kullanılması gerekmektedir.

Doğalgaz yakıt ürünleri alanında dünya genelinde gerek kalitesi gerek yaygın servis ağı ve gerekse dayanıklılığı ile ün yapmış olan gfi firmasının ürünleri tercih edilmektedir.

2A Mühendislik (2a.com.tr) gerek doğalgaz ve gerekse LPG yakıt türlerinde hem bireylerin hem de yakıt satan şirketlerin ihtiyacı olan ekipmanların kurulumu ve montajını gerçekleştirmektedir.

cng cng dispenser gfi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk bakanlar 'Hollanda'da kampanya yapmayacak'
Türk bakanlar 'Hollanda'da kampanya yapmayacak'
KYK kız yurdunda skandal! 'Evet' toplatısına erkekler de getirildi
KYK kız yurdunda skandal! 'Evet' toplatısına erkekler de getirildi