Doğal İçecekler ile Sağlığınızı Koruyun!

Doğal İçecekler ile Sağlığınızı Koruyun!
Doğal İçecekler ile Sağlığınızı Koruyun! Emre
Bu içerik 232 kez okundu.
Reklam

Meyve sularından asitli içeceklere kadar her türlü içecekte katkı maddeleri, renklendiriciler ve tatlandırıcılar kullanılmaktadır. Bu tür zararlı maddelerin etkilerinden kurtulmak için Doğal İçecekler tercih etmek büyük bir fayda sağlamaktadır. 3 ve 6 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’n de düzenlenecek olan Exponatura ile bu konuda pek çok ürüne ulaşma şansını yakalayabilirsiniz.

Green Star Exponatura Nedir?

Doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektörünün en başarılıları Exponatura-8. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı kapsamında ilk kez düzenlenen “Green Star Awards 2016 - Doğal Yaşam Ödülleri” yarışmasında ödüllendirilerek ön plana çıkartılıcak.

Yarışmaya başvuran adaylar akademisyenlerden, sektör profesyonellerinden, dernek başkanlarından,  gıda ve tarım bakanlığından ilgili kişilerin bulunduğu jüri tarafından değerlendirilecektir.


Green Star Exponatura Nedir?

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Exponatura bu sene en kaliteli ürünleri ödüllendirmek amacı ile Green Star ödüllerini vermeye hazırlanıyor. Ödüllere başvuran kişiler ve firmalar arasından yapılacak olan seçimlerle başarıyı elde etmek mümkün olmaktadır. Bu ödül sayesinde sektöre olan ilginin ve teşvikin artması hedefleniyor.


Doğal Güzellik Nereden Gelir?

İyi bir şekilde beslenmek, sağlıklı gıdaları tüketmek Doğal Güzellik için en gerekli koşulları oluşturmaktadır.  Kişinin kendine iyi bir şekilde bakması da bu güzelliği elde etmek adına zararlı beslenme biçimlerinden kurtulması ile mümkündür. Bu konuda yakın zamanda düzenlenecek olan Exponatura.net adresinden detaylarına bakabileceğiniz Exponatura Fuarı’nı inceleyebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım'dan son dakika KOSGEB açıklaması
Yıldırım'dan son dakika KOSGEB açıklaması
Dr. Ömer Coşkun'un cenazesi toprağa verildi
Dr. Ömer Coşkun'un cenazesi toprağa verildi