Dekoratif Taş ve Tuğla Kaplama

Dekoratif Taş ve Tuğla Kaplama
Dekoratif Taş ve Tuğla Kaplama admin
Bu içerik 951 kez okundu.

Mimarlık ve tasarım alanlarında teknolojinin sağladığı imkânlar da kullanılarak pek çok yenilikler yaşanıyor. Son yeniliklerden biri de modern mimariyle doğanın güzelliklerini buluşturan kültür taşı, kültür tuğlası, taş panel, dekoratif panel uygulamaları oldu. Doğadaki binlerce taş çeşidinden seçilen taşların doku ve renk özellikleri birebir kopyalanarak dekoratif taş, dekoratif tuğla üretimi yapılıyor. Duvarları dekoratif taşlarla ve panellerle kaplanmış mekânlarda doğanın bütün güzellikleri yanında tarihi esintiler de yansıtılıyor. Dekoratif taş kaplama ev, villa, yazlık, ofis, kır evi, bahçe, cafe, restoran gibi mekânların duvarlarında muhteşem bir görünüm oluşturuyor.

Evlerin mutfak duvarlarında, şömine ve baca duvarlarında, bahçe duvarlarında ise dekoratif tuğla uygulamaları daha çok tercih ediliyor. Eski yılların yapılarında çok kullanılan bir malzeme olan tuğla günümüzün yapı tekniğine uygun olmadığı için kullanılmıyor. Ama dekoratif tuğlalarla geçmişin o güzel görünümü aynen yansıtılabiliyor. Rustik tuğla, antik tuğla, harman tuğla, akdeniz tuğla gibi çeşitlerle mekânlarda birbirinden güzel dekorasyonlar yaratılabiliyor. Dekoratif taş ve tuğla hafif ve ince olduğu için kolayca duvarlara uygulanabiliyor ve yer kaybı olmuyor. Yıllarca kullanılabilen kaplamaların temizliği de oldukça kolay oluyor.

Dekoratif taş, dekoratif tuğla, dekoratif panel gibi kaplama ürünlerinin en kaliteli markası Stonewrap markasıdır.  Uğru Ticaret olarak Stonewrap ve Işıklar markalarının ürünlerinin satışını yapıyor ve uygulama desteği sağlıyoruz. Taş, tuğla ve panel çeşitlerimiz doğal ürünlere en yakın doku ve görünüme sahiptir. Isıya ve zararlı ışıklara karşı dayanıklıdır. Darbelere karşı mukavemeti de yüksektir. Doğal taş ve tuğlaya göre çok daha hafiftir ve uygulaması kolaydır. Temizliği ve bakımı da kolaylıkla yapılmaktadır.

Dekoratif tuğla kaplama yaptırmak istiyorsanız firmamızın zengin çeşitlerini görmeden karar vermeyin. Sitemizde tüm çeşitlerimizi görebilirsiniz. Ayrıca satış mağazamıza gelerek de çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Uygulama yapılacak alanın en ve yükseklik ölçülerini bize bildirdiğinizde size ne kadar ürün gerektiğini hesaplıyoruz. Yurdun her yerinden dilediğiniz doku ve renkteki taş, tuğla ve panel siparişini verebilirsiniz. Ürünler özel paketleri içinde kargoyla adresinize gönderilir. Dileyen müşterilerimize işçilik desteği de sağlamaktayız. En uygun fiyatlarla en kaliteli duvar kaplama çeşitlerini firmamızda bulacaksınız.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor