Dekoratif Taş Panel – Dekoratif Tuğla Panel

Dekoratif Taş Panel  – Dekoratif Tuğla Panel
Dekoratif Taş Panel  – Dekoratif Tuğla Panel admin
Bu içerik 546 kez okundu.
Reklam

Özellikle vintage tarzı dekorasyondan hoşlananların tercihi olan dekoratif taş panel doğal taş dokusu ve kale duvarlarını andıran örgüsü ile uygulandıkları yüzeylere oldukça şık ve zengin bir görünüm katıyor.

Taş duvar kaplama panelleri ister tüm duvarlara, isterse seçilen tek bir duvara uygulanarak dekorasyonunuzun tamamlayıcı ve baş öğesi olarak tüm dikkatleri yaşam alanınıza çekebilir. Birçok seçeneği bulunan taşlar ile istediğiniz paneli oluşturabilirsiniz. İster evinizin, ister mağazanızın, isterseniz ofisiniz, ister stüdyonuzun iç veya dış mekanında kolayca kullanabileceğiniz bu panelleri isterseniz bahçe duvarlarınız için de kullanabilirsiniz.

Şimdi hep birlikte taş duvar panelleri hakkında en çok sorulan soruların cevaplarına bakalım;

Taş duvar kaplama paneli nedir?

Dekoratif taş panel ve dekoratif tuğla panel iç ve dış mekanlarda dekorasyon amaçlı kullanılan hazır ve pratik panellerdir. Dekorasyon tamamlayıcı özelliği ile tüm ortamlara uyum sağlayan ve kolay temizliği ile tercih sebebi olan paneller, şık görüntüleri ile kullanıldıkları mekanlara zenginlik katarlar.

İç mekanlarda kullanımı uygun mudur?

Dekoratif tuğla panel iç mekanlar için de dekoratif çözümler sağlar. Dış mekan kadar iç mekan için de tercih edilen paneller hazır oldukları için hiçbir zorluk çıkarmadan istenilen duvara uygulanabilir. Uygulama esnasında kırma-dökme gibi inşaat atıkları da çıkarmadığı için işlem kısa sürede ve temiz bir şekilde gerçekleşir. Özellikle TV duvarları, şömine duvarları, ayırıcı panel duvarlar olarak kullanılan paneller dekorasyon açısından da uygulandığı mekana değer katar.

Dış mekanda kullanım farklılıkları nelerdir?

Duvar kaplama panelleri iç mekan kadar dış mekanlarda da başarılı sonuçlar verir. Hatta sıra dışı olarak nitelenebilecek dış mekanlarda bile sorunsuz uygulama sağlanır. Özel malzemeler ile üretildiği için duvarın üzerine yapılan kaplama düşünüldüğünün aksine oldukça incedir. Bu özelliği ile keskin köşeler kadar kıvrılabilen dairesel yüzeylere de kullanımı sorun yaşatmaz.

Panellerin fiyatları nedir?

 

Taş duvar kaplama panelleri uygulanacakları alana ve seçilen malzemeye göre olduğu gibi; kendi içinde de birçok çeşidi bulunduğundan fiyat değişiklikleri gösterebilir. Bu konuda detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor