Çocuğunuz İçin Profesyonel Bir Takip Hizmeti

Çocuğunuz İçin Profesyonel Bir Takip Hizmeti
Çocuğunuz İçin Profesyonel Bir Takip Hizmeti Emre
Bu içerik 668 kez okundu.
Reklam

 

            Çocuklar ellerindeki cihazlar ile gün içerisinde internet üzerinden bir takım fotoğraf ya da videolar indirmekte ve bunları uzun bir süre cihazları içerisinde depo yapıp arada sırada bakmaktadır. Bu yaşlar ise çocuklar gördükleri her şeyi merak edip bakmak ister ve bunların büyük bir çoğunluğu ise çocukların görmemesi gereken bazı görseller videolardır. O yüzden ebeveynlerin yapması gereken bu konularda çocuklara müdahale etmek ve onların cihazlarına yükledikleri bir takım istenmeyen fotoğraf ya da videolarına yasak getirmektir. En iyi yöntem ise ebeveyn denetimi bünyesinde satın alınacak bu kaliteli casus yazılım programıdır. Bu program sayesinde fiziksel olarak yüklenen tüm cihazlara tam bir erişim sağlanabilir ve cihaz içerisine yüklenmiş olan bütün fotoğraf ya da videolara girerek bunları kolay bir şekilde görebilir ve hoşunuza gitmeyen ve çocuğunuzun görmesinde olumsuz bir durum düşündüklerinizi hemen uzaktan bir sistem ile silebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz yanınızda yokken ile onun telefonuna müdahale ederek nelere baktığını öğrenme fırsatınız olabilir.

 

 Kontrolü elinize alabilirsiniz

 

            Bu profesyonel sistem sayesinde üstelik sadece fotoğrafları ya da videoları görmekle kalmaz, aynı zamanda onların ne zaman ve nereden indirildiğini de görebilirsiniz. Kısacası cihaz üzerindeki internet geçmişine bakarak cihazınızın hangi sitelere girdiğini görebilirsiniz. Bu da çocuğunuz için ne tür sitelere girmemesi gerektiği konusunda onu uyarma ve yönlendirme imkanı tanımaktadır. Bunun için tek yapılması gereken https://aile-koruma.com sitesine girmek ve size uygun bir paketi seçerek satın almak, sonra da cihaza fiziksel olarak yükledikten sonra çocuğunuzu an be an takip etmektir. Sistem IOS ya da Android programları ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Sadece belli modellerin üstünde bir cep telefonu ya da tablet almak yeterlidir. Ayrıca bu sistem MAC ve Windows adına da kurulmakta ve tam bir erişim sağlamaktadır. Gelen aramaları ya da çocuğunu kimleri aramış hemen görebilir ve buna göre ne yapacağınıza karar verebilirsiniz. Diğer sadece dinleme üzerine kurulu olan programların yanı sıra sistem içerisinde, cihazlar için aklınıza gelecek her şey adına kontrolü ele alabilirsiniz. Çocuklarınızın güvenliği adına artık bu sistemler bir mecburiyet haline geldi ve bunun için tek yapılması bu aile koruma programı ile çocukları okulda ya da dışarı çıktığı zamanlar sürekli olarak kontrol altında tutmaktadır. Bu da çocukların daha düzgün bir şekilde eğitilmesine de olanak tanıyarak, girmesi istenemeyen sitelere ya da uygulamalar adına da en gel konabilir.

 

 Her yerden müdahale ve takip

 

            Çocuğunuz için istediğiniz noktadan müdahale etme fırsatını yakalama şansını bulabilirsiniz. Sağlam bir alt yapısı bulunan program bünyesinde, harita üzerinde GPS ile çocuğunuzu an be an takip etme fırsatınız bulunmaktadır. Nokta atışı çocuğunuzun nereden olduğunu bu şekilde görebilir ve eğer hoşunuza gitmeyen bir yere ise onu hemen uyarabilirsiniz. Sistem cihazlar içerisinde geniş bir hak imkanı vermektedir. SMS ya da mail takibi ve kontrolü ile birlikte whatsapp veya facebook ve benzeri sosyal paylaşım noktaları üzerinden yapılacak olan bütün yazışmaları okuyabilir ve hemen müdahale edebilirsiniz. Çocuğunuzu hayatın tüm kötü koşullarına karşı güvene almak istiyorsanız tek yapılması gereken bu casus yazılımı onun ve kendinizin cihazına yükleyerek bir bütünlük sağlamak ve daha sonra da rahat bir şekilde onu takip etmektir. Uzaktan telefon kontrolü ile yapılan bu ebeveyn denetimi programı sayesinde dilediğiniz gibi sistem üzerinden çocuğunuzun nerede olduğunu ve ne yaptığını her zaman öğrenebilir ve güvende olduğunu bilerek kendi işlerinize rahatça devam edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor