Çiğ Köfte Sağlık Deposu!

Çiğköfte uzun yıllardır geleneksel ve yöresel bir lezzet olmasının yanı sıra Türkiye'nin birçok yöresinde de bilinen bir gıda olarak yer alır.

Çiğ Köfte Sağlık Deposu!
Çiğ Köfte Sağlık Deposu! seobaz
Bu içerik 518 kez okundu.
Reklam

Çiğköfte uzun yıllardır geleneksel ve yöresel bir lezzet olmasının yanı sıra Türkiye'nin birçok yöresinde de bilinen bir gıda olarak yer alır. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne ait olan bu lezzet artık Türkiye'nin her bölgesinde birçok kişi tarafından tercih edilen bir gıda olarak tüketilmektedir. Çiğ köftenin hammaddesinin bulgur olması ve bulgurun sağlık açısından birçok vitamin ve mineral değeri içermesi nedeniyle tercih edilmesi sağlanır.Özellikle Kalp sağlığı kolesterol ve tansiyon hastaları için beyaz pirinç yerine bulgur tüketilmesi tavsiye edilir. Çünkü bulgurda bulunan B vitamini vücudu koruyucu etkiye sahiptir. Günlük olarak günün her saatinde tüketilebilecek bir gıda olarak yer almaktadır. Çiğköftenin içerisinde bulunan diğer baharatlar ve malzemeler ayrıca Rize çiğköfte lezzetini ve besin değerini artırıcı etki sağlar. Bu sayede gün içerisinde gerekli olan birçok vitamin ve mineral katkısını da vücuda almak mümkün olabilmektedir.

Adıyörem Çiğ Köfte Adıyaman, Diyarbakır ve Urfa yöresine ait olan bu eşsiz lezzeti etsiz olarak sizlere sunmaktadır. Etli olarak tercih edilen çiğköfte aperatif olarak tüketilmesi açısından etsiz olarak sunulmaktadır. Çünkü etli çiğ köfteyi az yapmak ve anında tüketmek gereklidir.Hijyenik ve sağlık açısından etli tüketim pratik olmadığı için bu şekilde sunulmaktadır.Etsiz olarak sunulan Adıyörem çiğ köfte etli çiğ köfte lezzetini aratmayacak şekilde hazırlanmaktadır. Usta ellerde kırmızı biberle yoğrularak hazırlanan ve diğer malzemelerle harmanlanarak tüketime sunulan çiğ köfte; günlük tüketimde sağlıklı bir gıda olarak yer almaktadır.

Rize ve çevresinde siz değerli gönül dostlarımıza Adıyörem Çiğ Köfte lezzetini sunuyoruz. Hijyenik koşullarda hazırlanan ve hızlı bir şekilde sizlere servis edilen Rize Adıyörem Çiğ köfteyi dilerseniz mekanımızda tadabilir; dilerseniz evinizden ya da işyerinizden sipariş edebilirsiniz. Bunun için 0464 217 26 26 numaralı telefonunuzdan ulaşabilir ya da internet adresi üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Özel günlerinizde yada gecelerinizde ikram olarak sunabileceğiniz aperatif gıdalar arasında sağlıklı olan çiğ köfteyi siz de sofralarınıza dahil edin ve bu eşsiz lezzetin yanı sıra sağlıklı yaşamın sırrını da taşıyın!

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor