Çanta Alırken Bize Uğramadan Karar Vermeyin

Çanta Alırken Bize Uğramadan Karar Vermeyin
Çanta Alırken Bize Uğramadan Karar Vermeyin admin
Bu içerik 497 kez okundu.
Reklam

 

            Çanta piyasasında rekabet her gün biraz daha artarken bazı firmalar yüksek rakamlarla adeta tüketiciyi sömürüyor. Piyasada aynı kalitede ürünü neredeyse yarı fiyatına alabilecekken halka çok yüksek fiyatlardan sunuluyor. Çanta üreticileri İstanbul olarak bu gidişata dur demeye ve müşterilere kaliteli hizmeti daha ekonomik fiyatlara satmayı amaçlıyoruz.

 

            Günümüz piyasasında bir ürünün üretim maliyetinden çok nakil işlemleri sırasında fiyatının arttığı hepimizin malumudur. Çanta imalatçıları İstanbul pazarında bir ürünü çok ucuza üretirken ülkenin başka bir ucunda aynı ürünü çok daha yüksek fiyatlara satan pazarlamacılar var. Bir ürünün bu şekilde fiyatının artması tüketiciyi rahatsız ettiği kadar aslında üreticiyi de rahatsız ediyor. Yapılan onca çalışmadan sonra, kaliteli ürünü tüketiciye en uygun fiyata ulaştırmaya çalışan imalatçılar gecesini gündüzünü bu işe verirken, pazarlamayı yapan şirket ya da kişiler çok daha yüksek miktarda para kazanıyorlar.

 

            Peki, bu durum nasıl aşılır, insanlar kaliteli bir ürüne en uygun fiyata nasıl sahip olabilir? Hem üreticinin hem de tüketicinin karlı olacağı bir yöntem nasıl belirlenebilir?

 

            Öncelikle alacağınız ürünleri artık piyasadan almaktan vazgeçin. İnternet üzerinden çanta üreticileri ya da imalatçıları araştırması yaparak aklınıza yatan bir kaç sitenin hangi markalar üzerinde çalıştığına bakın ve ürünlerini nasıl tanıttıklarını inceleyin. Hala aklınız yatmadıysa dışarı çıkarak çanta satışı yapılan yerlerde aynı markanın ürünlerini inceleyip kullanılan malzemenin kalitesini hemen anlayabilirsiniz.

 

            Fiyatını sorduğunuzda ise internettekinden çok daha yüksek olduğunu fark edecek ve yaptığınız araştırmanın size çok kazanç sağladığını göreceksiniz. Genellikle İstanbul civarında olan bu şirketler yurt içi ve hatta bazen yurt dışına bile kargo ile ürünlerini gönderiyorlar. İsterseniz içiniz rahat olsun diye firmaları arayabilir onlarla telefonda görüşebilirsiniz.

 

            Ve artık yapmanız gereken tek şey siparişi vermek olacaktır. Korkmayın, sitedeki satış anlaşmasını iyice okumuş ve kusur veya hata bulunan ürünü geri iade edebilirsiniz ibaresini görmüşseniz aldığınız ürün defolu olsa bile paranızı aynen geri alabilir ya da başka seçenekler deneyebilirsiniz. Siz de artık paranızı boşa harcamaktan vazgeçin ve ucuz fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olun. Alın terinizle kazandığınız parayı boş yere harcamayın.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor