Burun Estetiği Ve Sağlıklı Saçlar

Burun Estetiği Ve Sağlıklı Saçlar
Burun Estetiği Ve Sağlıklı Saçlar Emre
Bu içerik 206 kez okundu.
Reklam

 Estetik ameliyatlarına özellikle talep olması kalıcı çözümlerle uzmanlar başarılara imza atmaktadır. Kadınların vücutlarına verdiği önem ve şekillendirme son yıllarda hızla artmaktadır. Yüz yapısı için önemli olan burun estetik bir görünüm oluşturmak için mükemmel cerrahi operasyonlar yaptırmaktadır.

 Açık veya kapalı olarak yapılan ameliyatlarda Burun Estetiği çarpık ve çirkin görünümü ortadan kaldırmaktadır. Burun şeklini oluşturmak için kemik ve kıkırdaklara müdahale edilmektedir. Burun ucu ve kemiğine yapılan operasyonlar sayesinde burun delikleri küçültülmektedir.

 Saç dökülmesi sorunları ile karşı karşıya kalan erkek veya kadınların başvurduğu Saç Ekimi sayesinde yeniden saçlarınıza kavuşmanız mümkündür. Erkek tipi saç dökülmelerinde kel kalma korkusu yaşayan beylerin kendinden alınan saç kökleri saç olmayan bölgelere nakledilmektedir. Operasyon sonrasında zaman içinde çıkan saçlarla doğal bir görünüme kavuşmaktadır.

 Deneyimli ve uzman kadrosu olan Karadeniz Saç Ekimi saç analizi ve özel muayenesi ile kendi saç yapınıza uygun tedaviler gerçekleştirmektedir. Saçın yapısı ve dökülme nedenleri araştırıldıktan sonra ekim işlemine hemen geçilmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Azerbaycan kulübü Nijeryalı futbolcu ile anlaşma yaptı
Azerbaycan kulübü Nijeryalı futbolcu ile anlaşma yaptı
ABD Senatosu John F. Kelly'i iç güvenlik bakanı görevine atadı
ABD Senatosu John F. Kelly'i iç güvenlik bakanı görevine atadı