Büroların Ortak Sesi : MBYS

Büroların Ortak Sesi : MBYS
Büroların Ortak Sesi : MBYS Emre
Bu içerik 656 kez okundu.
Reklam

 

 

Muhasebe bürolarının ortak bir ERP sisteminde çalışması sizce de çok güzel olmaz mıydı? İşte bu sorunsalı çözen bir firma olarak MBYS’yi sizlere tanıtmak isteriz. Muhasebeci web sitesi kelimelerinde özellikle aranan bir firma olan MBYS, insanların internet üzerinden ulaşmak istedikleri web sitesi paketlerine doğrudan erişim sağlıyor.

 

Mali müşavir web sitesi olarak aranan kelimelerde de aynı şekilde. Yani MBYS paketini satın aldığınız zaman hem sizin özel olarak yapacağınız ve özelleştirebileceğiniz bir web site paketine sahip oluyorsunuz. Hem de ortak bir ERP sistemine bağlı olarak büronuzu yönetebiliyorsunuz.

 

Yönetim sistemleri arasında gerek güvenlik gerek seo uyumluluğu gerekse yazılımsal güç bakımından MBYS programı harika bir iş çıkartmış olarak gözüküyor. Ebildirge ayarları da programa dahil edilmiş. Bu sayede tüm işlemlerinizi program üzerinden halledebiliyorsunuz.

 

Bu sisteme henüz bir alternatif yok, olsun da istemiyoruz açıkçası çünkü tüm işlemlerimizi buradan rahatlıkla görebiliyoruz. MBYS sisteminin yapısını en iyi şekilde güçlendireceği de görünen hedefler arasında. Şimdiden bir çok işlemin önünü açıp, çoğu firmanın yükü azalttığına göre ileriki zamanlarda yazılımsal olarak bir çığ yaratacaklarına eminim. Çünkü şuan bu sistem tüm engelleri önümüzden kaldırıp yalnızca muhasebe işlerine yoğunlaşmamıza olanacak sağlayacak şekilde tasarlanmış. Tüm bu işlemlerin ardından bu sistemi bir demo olarak izlemek ve kullanmak isterseniz mbys.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor