Boyasız Göçük Düzeltmede Alanında Uzman Car Moss

Boyasız kaporta düzeltme ve diğer işlemleriniz için güvenle başvurabileceğiniz firma, uygun fiyat seçenekleri ile de oldukça cazip bir hizmet sunmaktadır.

Boyasız Göçük Düzeltmede Alanında Uzman Car Moss
Boyasız Göçük Düzeltmede Alanında Uzman Car Moss admin
Bu içerik 436 kez okundu.


Yeni bir araç sahibi olduğumuzda bu araca gözümüz gibi bakarız. Fakat çoğu zaman bizden kaynaklanmayan birtakım can sıkıcı durumlar meydana gelebilir ki göçük de bunlardan bir tanesidir. Kaza sonrasında oluşan göçükler, taş darbesi nedeniyle oluşan göçükler ya da dolu gibi olumsuz hava koşullarından kaynaklanan göçükler için yapılabilecek tek şey, aracı bir an önce, üzerinden zaman geçmeden ve boyası zarar görmeden boyasız göçük düzeltme işlemine sokmak olacaktır.

Car Mos firması, bu konuda size yardımcı olabilir. Alanında uzman personeli ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile adından söz ettiren firma pek çok hasar görmüş aracın bakımını yaparak, onların değer kaybetmeden ilk günkü görünümlerini kazanmalarına yardımcı olmak için kurulmuştur. Fakat elbette ki göçüğün büyüklüğü, onarımında en büyük etkendir. İkinci olarak, göçüğe maruz kalan bölgede macun ya da ikinci kat boya gibi unsurların bulunmaması sağlıklı bir sonuç alınabilmesi bakımından büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca göçüğün oluşumu esnasında boyaya bir zarar gelmemiş olması da önemli bir ayrıntıdır. Bu boyasız kaporta düzeltme işlemi, yalnızca kaportada değil tavanda, kapılarda ya da kaput üzerinde oluşmuş hasarlarda da kullanılabilmektedir. En iyi sonuç model olarak daha yeni araçlarda alınabilmektedir. Boyasız olarak yapılan tüm bu işlemlerin sonrasında araç üzerine yeni bir boya katmanı ya da destek için macun vs. ürünler eklenmediği için, araç değer kaybetmeyecek ve satışı esnasında sıkıntı yaşatmayacaktır.

Car Mos firmasında göçüğe maruz kalmış olan araçta ilk önce ışıklandırma yapılır ve göçüğün boyutu tespit edilir. Bu aşamada araç sahibi de bu işleme istek doğrultusunda katılabilmektedir. Ardından düzeltme işlemine geçilir ve ilgili makineler yardımıyla boyasız göçük düzeltme işlemi uygulanmaya başlanır. Gerekli görüldüğü takdirde vakumlu düzeltme ya da farklı düzeltme ürünleri de kullanılabilmektedir. Yapılan işlemler sırasında yavaş hareket edilmesi önemli bir detaydır. Çünkü ani darbeler, göçük esnasında dökülmemiş olsa da tamir sırasında dökülebilir. Bu gibi durumlar yeni bir boya katmanı gerektireceğinden, bu, özel olarak dikkat edilmekte olan bir durumlardan bir tanesidir.

 

 

 

 

Boyasız göçük düzeltme Boyasız kaporta düzeltme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor