Boşanma Avukatına Soru Sor

Boşanma Avukatına Soru Sor

Boşanma Avukatına Soru Sor
Boşanma Avukatına Soru Sor mirccet
Bu içerik 699 kez okundu.
Reklam

 

Günümüzde adliyelerin yoğunluğu yadsınamaz ölçüde yoğun olmakla birlikte, bu yoğunluk içerisinde zaman kaybı yaşamanız oldukça mümkündür. Özellikle boşanma davası açan kişiler için bu durum oldukça dikkat çekmektedir. Mutsuz bir evliliğin sonlandırılması amacıyla boşanmak istediğiniz takdirde yetkili Aile Mahkemelerine başvurmanız gerekmektedir. Ancak bu başvurunun da bir prosedürü bulunmakla birlikte, prosedürü bilmemeniz halinde oldukça zaman kaybı yaşayacak ve davanızı aynı gün içerisinde açmanız mümkün olmayacaktır. Doğru bir dilekçe yazmanız gerekmekte, tevzi bürosuna havale yaptırmanız gerekmekte, harç ve masraflar konusunda ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir. Bunlardan birinin eksik olması halinde, duruşma safhasına dahi geçilmeden, ön inceleme safhasında davayı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle hukuk büromuzun boşanma avukatına soru sor hizmetimizle, en doğru ve en hızlı şekilde davalarınızı sürdürebilirsiniz. Boşanma avukatımıza vekâlet vermeniz halinde, davalarınızı bir günde açmakta ve en kısa süre içerisinde duruşma gününü almaktayız. Bu haliyle boşanma davalarınız oldukça kısa sürecek ve sonuçtan oldukça memnun bir şekilde duruşma salonundan ayrılmanız mümkün olacaktır.

Boşanma Avukatı Gerekli midir ?

 

Türk yargı sisteminde, özel hukuk alanına giren boşanma davaları Medeni Kanun’da tahdidi olarak sayılmakla, bu durumlardan birisinin oluşması halinde boşanma davanızı açmanız mümkün olacaktır. Ancak bu boşanma davalarını açarken oldukça dikkatli olmanız da fayda var. Avukatsız bir şekilde boşanma davası açmak istiyorsanız, delillerinizi ve ispatlarınızı doğru bir şekilde sunmanız gerekmektedir. Özellikle günümüzde, gizli kameralar, gizli ses kayıtları, telefonlara yüklenen takip programları neticesinde, delil elde ettiğini düşünen kimseler, boşanmak isterken, kendilerini bir ceza mahkemesi duruşma salonunda bulabilmektedir. Çünkü delillerinizi hukuka uygun bir şekilde elde etmeniz gerekmektedir. Bu anlamda internet sitemizden boşanma avukatına soru sor seçeneklerimizle, boşanma davanızı en doğru şekilde tamamlayacak ve hakkınızı en doğru şekilde koruyacaksınız. Sorduğunuz sorular neticesinde avukatlarımız sizlere en doğru ve en güncel cevapları verecek, sorunlarınızın ortadan kalkması için oldukça titiz bir şekilde çalışma sergileyeceklerdir.

Boşanma Davası Nedir ?

 

 

Medeni Kanunumuzda düzenlenen Aile Hukuku çerçevesinde boşanma davaları gerçekleştirilmektedir. Bu davalar genel ve yetkili mahkeme olan Aile Mahkemelerinde görülmektedir. Boşanma davaları iki türlü olmakla, çekişmeli ve anlaşmalı boşanmalar sayesinde, kişiler boşanabilmektedir. Anlaşmalı bir boşanma davasında, anlaşmanızı doğru bir şekilde yazıya dökmemeniz halinde, hakkınız zayii olabilmekte ve hakkınızı doğru koruyamamanın sıkıntısını yaşayabilmektesiniz. Bunun için anlaşmalı boşanmalarda yine hukuk büromuzda hizmet vermekte olan boşanma avukatına soru sor seçeneğimiz sayesinde, davanız için anlaşmanızı doğru bir şekilde yapabileceksiniz. Aynı zamanda çekişmeli bir davayla karşı karşıyaysanız, bu konuda oldukça hassas davranmanız gerekmektedir. Çünkü çekişmeli boşanma davaları oldukça uzun sürebilmekte ve kişilerin gelecek kaygılarını ortaya çıkarabilmektedir. Bir boşanma davası için 5 yıl boşanmayı bekleyen insanlar neticesinde, boşanmak isteyen kişiler doğru bir şekilde gelecekleri hakkında karar veremeyecek ve gelecekleri için hep bir korku içinde olacaklardır. Bu nedenle hukuk büromuzda çalışan boşanma avukatına sor seçeneğimiz sayesinde çekişmeli davalarınızı en kısa sürede tamamlıyor ve davanızın en kısa sürede bitmesini sağlayarak sizi gelecek kaygılarından kurtarıyoruz. Genel itibariyle boşanma avukatına soru sor seçeneğimiz itibariyle boşanma davalarınızda hakkınızı en doğru şekilde korumayı sağlamaktayız. Hakkınızı korurken sizlere en doğru bilgiyi vermekte ve vekaletname sunmanız halinde, sizler için gerekli işlemleri sağlamaktayız. Boşanmak için artık uzun uzadıya beklemenize veya vakit kaybetmenize gerek yok. Sizler için verdiğimiz hizmetler neticesinde, dosya hakkında, mevcut son Yargıtay kararlarını da takip ederek boşanma davalarınızda sizleri savunuyor ve sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Adliyelerde zaman kaybetmek istemiyorsanız, hukuk büromuzu tercih etmeli ve boşanma avukatına soru sor seçeneklerimizi incelemeniz yeterli olacaktır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor