Black marble nasıl kullanılır

Black marble nasıl kullanılır

Black marble nasıl kullanılır
Black marble nasıl kullanılır mirccet
Bu içerik 453 kez okundu.
Reklam

                Son yıllarda sakal ve bıyık serumları, pek çok erkek tarafından tercih edilmektedir. Elbette ki Avrupa ülkelerinde yıllardır tercih edilen bu serumlardan bazıları, ülkemizde daha yeni yeni duyulmaya başlanıyor. Bunlar arasında yer alan kara mamba yılan yağı, karayılan yağından üretilirken, hem sakal ve bıyıkların daha kolay uzamasını sağlıyor hem de bunun yanı sıra sakal bulunmayan yerlere uygulandığında da, sakal hücrelerini harekete geçirmekte yardımcı oluyor. Böylelikle köselik problemleri de kısmen ortadan kaldırılması hedefleniyor.

İçerik etkileri

                İçerikte etken madde olarak, kara mamba yağı tercih ediliyor. Yılanlardan alınan bu yağ, normalde, deri değişimine yardımcı olmaktadır. Sakal ve bıyık bölgelerinde kullanıldığında da, sakal olan bölgeler için sakalları daha çabuk uzatırken, olmayan bölgelerde de yeni oluşumları destekliyor. Böylelikle artık istediğiniz sakal oluşumuna ulaşabilmek daha kolay oluyor.

Kullanım bilgileri

                Damla olarak üretilmesinden dolayı kullanım oldukça basittir. Kullanım öncesi; cilt, yağ, kir ve tozdan arındırılması gerekiyor. Bunun için ılık su tercih edebilir, yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise belirtilen miktar kadar bölgeye uygulayarak, kendinize bir besleyici takviye sunabilirsiniz. Her ne kadar sakal ve bıyık oluşumunu destekmiş olan bir ürün olsa da, hiçbir tedavi amacı gütmemektedir. Bu bilgiler göz önünde bulundurularak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. http://www.karamambayagi.org/kara-mamba-yilan-yagi-nasil-kullanilir bağlantısından kara mamba yılan yağı ürünü nasıl kullanılır ve doğru kulanım şekli konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Beklenmeyen etkiler

                Her ne kadar black marble sakal serumu yan etkileri bulunmayan bir ürün olsa da, yine de bazı kişilerin cildine uyumsuz olabileceğinden, kızarıklık ve kaşıntı meydana getirebilir. Bu da kozmetik ürünlerine ya da bu tip gibi ürünlere gösterilen alerjik durumlardan kaynaklanmakta olup, beklenmeyen bir etki görülmesi halinde kullanım durdurulmalı ve bir cilt uzmanı ile görüşülmesi tavsiye edilmektedir.

                Genel olarak beklenmeyen etkiler sahte ürünlerden meydana gelmesinden dolayı, black marble serum orijinal ve faturalı ürün seçimlerine dikkat etmeniz yine tavsiyeler arasında yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor