Binalarda Yaşanan Sorunlara Profesyonel Yöneticiler Çözüm Oluyor!

Binalarda Yaşanan Sorunlara Profesyonel Yöneticiler Çözüm Oluyor!
Binalarda Yaşanan Sorunlara Profesyonel Yöneticiler Çözüm Oluyor! admin
Bu içerik 390 kez okundu.

Apartman yaşamının teknik, hukuki ve finansal yönetim sorunlarını “Kat Malikleri” değil, profesyonel apartman yönetim şirketleri çözüyor. Apartman sakinleri rahat ediyor!

Toplanamayan aidatlar, sürekli oluşan tadilat, tamir ve diğer masraflar apartman yaşamını çekilmez hale getirebilecek kadar büyük sorunlardır.  Kat maliklerinin hiçbiri bu tarz sorunlarla uğraşmak istemediği için ,”Profesyonel Bina Yöneticiliği” en gözde iş kollarından birisi haline gelmiştir.

Apartmanların ve sitelerin büyümesi ile birlikte dertleri de büyüdü. Ortak kararların alınması, aidatların toplanması zorlaştı. Düzenli aidat takibi küçük bir iş gibi gözükse de büyük anlaşmazlıklara yol açacak kadar sorun oldu. Hal böyle olunca apartman yöneticiliği kat malikleri için angarya iş oldu. İşte bu durum bina sakinleri için “profesyonel yönetimi” bir zorunluluk haline getirdi.

Site Yönetiminin ‘Profesyonel’ Ellerce Yapılması Avantaj Sağlıyor!

Profesyonel Site Yönetimi  hizmetinden faydalanan site ve apartmanlar aidat takibi, apartman yönetim işlerinin halledilmesi gibi konuların haricinde, tadilat işleri, bahçe peyzaj düzenlemesi, güvenlik işleri vb.. pek çok alandaki hizmetlerle ilgili de  en ekonomik ve doğru şekilde hizmet alabildikleri için avantaj sahibi olurlar. Farklı hizmetler için sürekli firma araştırmak yerine site yönetim ile birlikte bu hizmetleri de aynı firma ile çözümleyebilecekleri için apartman yönetimini kat malikleri arasından seçen binalardan çok daha avantajlı ve ekonomik hizmet almış olurlar.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor