Bilgisayar Kursları İle Kendinizi Geliştirin

Günümüzde artık her şey bilgisayar üzerine kurulmuştur. Bilgisayarı her alanda kullanmaktayız.

Bilgisayar Kursları İle Kendinizi Geliştirin
Bilgisayar Kursları İle Kendinizi Geliştirin seobaz
Bu içerik 503 kez okundu.

Günümüzde artık her şey bilgisayar üzerine kurulmuştur. Bilgisayarı her alanda kullanmaktayız. Bu yüzden de bilgisayarı kullanmayı çok iyi bilmemiz gerekiyor. Bilgisayar kullanımını iyi bilen bir kişi için iş bulmak da daha rahat olmaktadır. Hemen her alanda bilgisayar bilgisi olan kişilere öncelik tanınmaktadır. Bilgisayar kullanımı hakkında daha fazla şey bilmek ve öğrenmek için birçok bilgisayar kursları bulunmaktadır.

 

Yazılım kursu 6 ayrı modülden oluşur. *Temel programları ve donanım kullanımı. *İşletim sistemi kurulumu nasıl yapılır. *e-posta ve internet kullanımı. *Word programını öğrenmek. *excel programı kullanımı *Power point kullanımı öğretilmektedir.

 

Autocad kursu: Mimarlar, mühendisler, teknikerler ve teknik ressamlar tarafından kullanılan bilgisayar destekli tasarım ve teknik çizim nasıl yapılır öğretilmektedir.

 

3D max kursu: Üç boyutlu bu programda reklam ve filmlerde kullanılan üç boyutlu animasyon ve grafiklerin nasıl yapıldığı ve bu programın nasıl kullanıldığı öğretilmektedir.

 

Muhasebe kursu: Mali nitelik taşıyan bilgileri özetleme, kaydetme, sınıflandırma, analiz yapma ve bu analizler nasıl rapor haline getirilir ve ilgili makamlara sunulması hakkında bilgi verir.

 

Bilgisayar kursu: Fare, klavye, pencere nedir nasıl kullanılır. Masaüstü, dosya ve klasör kavramı. Denetim masası ve görev çubuğu özellikleri. Windows gezgini, sistem araçları, donatılar, ağ komşuları, temel editör işlemleri ve başlat düğmesi ve özelleştirilmesi nasıl olur öğretilmektedir.

 

Grafik tasarım kursu: Photoshop programı ile fotoğraf manipülasyonu, reklam ve afiş hazırlama, fotomontaj ve maskot tasarımı yapılır. Adobe illustrator ambalaj tasarımı, multimedya ve grafik hazırlama. Adobe indesıgn ile dijital ve basılı yayınlar için mizanpaj uygulama öğretilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor