Avantajlı Ev Sahibi Olma

Avantajlı Ev Sahibi Olma
Avantajlı Ev Sahibi Olma Emre
Bu içerik 718 kez okundu.
Reklam

 

Şimdiye kadar birçok denemesinin yapıldığı ve her yönden kaleme alındığı uygulamaların en profesyonel olanıdır diyebileceğimiz son derece kaliteli bir hizmetle sizleri karşılamaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan kadın veya erkek fark etmeksizin tüm vatandaşların kolayca başvuruda bulunabileceği durumdur. Yurt içi ve yurt dışından dahi hızlıca kayıt yaptırabileceğiniz esnekliklere de sahiptir diyebiliriz. Her zaman için müşteri odaklı ve müşterinin menfaatlerini korumakla yükümlü kurallarsa sahiptir. Karar vererek ilk adımı atmanız durumunda yapmanız gereken ilk şey satın almak istediğiniz gayrimenkulü belirlemek ve ayırmış olduğunuz rakam aralığını netleştirmektir. Bunlardan sonra devam etmek istediğiniz Kira Yardımsız Ev çizgisinde kendi bütçeniz ile rahatça ilerleme sağlayabileceğinizi temin edebilmekteyiz.

Hiçbir zaman için ne başkasının borcundan mesulsünüz nede bir başkası sizin borcunuzdan mesuldür. Hal böyle olunca da herkes kendi bütçesi doğrultusunda hareket edebilmeyi öğrenmektedir. Sadece sizlerden ve kayıt yaptıran herkesten hizmet karşılığı olarak Çalışma Bedeli alınmaktadır o da gayrimenkulünüz değeri üzerinden hesaplanarak belirlenmektedir. İlk kez ev sahibi olacaksanız eğer gerçekten de keyfine varabileceğiniz şartlarda özellikle de Faizsiz Ev alabilmenin ayrıcalıklarını kullanarak hayatınızın en doğru adımını atmış olacaksınız. Küçük birikimlerle nasıl büyük yatırımların sahibi olunduğunu bir kez daha kanıtlayarak tüm sevdiklerinize ve eşinize dostunuza tavsiyelerde bulunabileceksiniz. Alırken kazandığınız gibi öderken de kazandığınızın farkına varacağınız gelece dönük en güzel yatırımı yaparak kendinizi mutlu edebilmenin huzuru çerçevesinde olabilmek çok güzel bir duygudur.

Birevim nedir? Birbirinden güzel ve özel seçenekleri bulunan akıllı program sayesinde 12 aydan başlayarak 120 aya kadar ve hatta 160 aya kadar dahi taksit seçenekleri bulunmaktadır. Peşinatlı veya peşinatsız olarak da ev satın alınabildiğini fark edebileceğiniz bir hizmet olarak hiçbir şekilde Ara Ödemesiz Ev sahibi yapmaktan kaçınmamıştır. Bir günlük değil belki de uzun yıllar boyunca oturabileceğiniz evinizi peşin fiyatına taksitle satın alarak geleceğin en karlı yatırımını yapmış olacaksınız. Oturmasanız bile kiraya vererek de kendini borcunu kendisi ödesin mantığında hareket edebilirsiniz. Kendinizi, ailenizi ve çocuklarınızı hatta arkadaşlarınızı teşvik edebileceğinizi de şimdiden hatırlatmak isteriz.

FAİZ, ARA ÖDEME, KİRA YARDIMI YOK

Birevim'in kendine özgü ev alma yönteminde peşinat zorunluluğu yok! Yüksek taksitler yok! Faiz, vade farkı ya da ev almak isteyen kişiye ek maliyetler getiren kira yardımı uygulaması yok! Alacağınız evin değeri neyse onu ödersiniz.

TÜM TÜRKİYE’DE İSTEYEN HERKES

Birevim ile Türkiye'nin neresinde olursa olsun isteyen herkes ev sahibi olabilir. Üstelik istediği yerden beğendiği satılık herhangi bir evi alabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor