Ata Yüzme Spor Kulübü Yüzme Kursu Paketleri

Ata Yüzme Spor Kulübü Yüzme Kursu Paketleri

Ata Yüzme Spor Kulübü Yüzme Kursu Paketleri
Ata Yüzme Spor Kulübü Yüzme Kursu Paketleri mirccet
Bu içerik 410 kez okundu.

               Sporun en önemli dallarından olan yüzme, yüzyıllardır hayatımızın ve kültürümüzün bir parçası olmuştur. Uygur Türkleri zamanına dayanan yüzme kabartmaları, yüzmenin tarihimizde ne kadar eski bir zamandan kalma spor olduğunun göstergesidir. Yüzme gibi özel bir sporun uygulanabilmesi için, her spor dalı gibi belirli bir eğitim gereklidir. Özellikle profesyonel bir giriş sağlamak için sıkı çalışma ve özveri gereklidir.

Ata Yüzme Spor Kulübü, sıkı çalışma ve disiplini yaklaşık 6 yıldır müşterilerine sağlayarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bu kapsamda her müşterisine özel yüzme kursu ve özel yüzme dersi sağlamaktadır. Kurslar sadece yetişkinler için değil, bebekler için ve çocuklar için de düzenlenmektedir. Yüzme kursu Ataşehir özel yüzme dersi alabileceğiniz kurs merkezlerinden bir tanesidir. Yüzme kursu Ataşehir ‘de özel yüzme eğitimcileri eğitim vermektedir.

Bebek Yüzme Kursu

Minik bebeklerin serüveni anne karnında başlar bilirsiniz. Aslında bir nevi anne karnında yüzmeye elvverişli bir dünya içerisinde bulunurlar. Böyle mucizevi bir olayı bir yüzme kursuyla gelecekte profesyonel atılımlara dönüştürebilirsiniz. Ata Yüzme Spor Kulübü, bebekler için özel yüzme dersi ve yüzme kursu vererek, küçük elleriyle hayata tutunan miniklerin sudaki yaşamı da görmelerini amaçlamaktadır. Ayrıca hamile kadınlar da bu yüzme kurslarını bebekleri için ve kendileri için gerçekleştirebilirler. Bebek yüzme kursu esasına dönülürse, Ata Yüzme Spor Kulübünün verdiği bu özel yüzme dersi İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde verilmektedir. Silence Otel’de verilen dersler, 04-12 aylık, 12 ay ve 3- 4 yaş aralıklarını kapsamaktadır. Bebek yüzme kursunun yanı sıra Yüzme kursu Üsküdar uygun fiyat politikasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yüzme kursu, uzman eğitmenlerin gözetiminde gerçekleştirilmektedir. Bebek yüzme kursları saatleri hakkında bilgi almak için web sitesindeki iletişim bilgileri kullanılabilir. Ayrıca bebek özel yüzme dersi sırasında dikkat edilmesi gereken şeyler için Ata Yüzme Spor Kulübü sitesinde bulunan yazılara erişerek, bebeğinizin sağlığına özen gösterebilirsiniz.

Çocuk Özel Yüzme Dersi

Çocukların gelişiminin, yetişkin yıllarındaki hayatı için önemli bir şey olduğu birçok uzman tarafından dile getirilmektedir. Bir çocuğun gelişimi için beslenmesi önemlidir, çünkü kemik  ve vücut gelişimini sağlar. Yüzme kursu da bu işlevi görerek çocukların kemik gelişimlerine katkı sağlamaktadırlar. Ayrıca çocukluktan alıştırılan bir spor disiplini, gelecekteki sağlıklı vücutlar için de yapılmış yatırımlardır.

Çocuklar için özel yüzme dersi eğitimi veren Ata Yüzme Spor Kulübü’nün eğitimleri, İstanbul Ataşehir bölgesinde, Üsküdar Burhan Felek’te ve Kartal Yakacık Yüzme Havuzları’nda verilmektedir. Çocuk yüzme kursları için yaş sınırlaması 04-15 yaş olarak belirtilmiştir. Yaş sınıflandırması yapılarak gruplar oluşturulmakta ve eğitim sağlanmaktadır.

Yetişkin Yüzme Kursu

Yetişkinler için genellikle yüzme sonradan öğrenilmek istenen bir spor olduğu için, özel yüzme dersi eğitimlerinin verildiği yerler çok tercih edilmektedir. Ata Yüzme Spor Kulübü yetişkinler için de bu eğitimleri sağlamaktadır. Anadolu yakasında bulunan büyük ve geniş yüzme havuzlarıyla eğitimi özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kursların saatleri ve fiyat bilgilendirmesi için iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz. Yüzme kursu Kadıköy ‘e Kadıköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız eğer yazılabilir, yüzme öğrenebilirsiniz.

Özel Yüzme Dersi

Yüzme kursu kapsamında spor kulübü birebir şekilde gerçekleştirilen yüzme dersleridir. Kişinin psikolojik deneyimleri, korkuları ve bilgileri ışığında eğitimler verilmektedir.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor