Antalya Günlük Kiralık Ev

Antalya Günlük Kiralık Ev

Antalya Günlük Kiralık Ev
Antalya Günlük Kiralık Ev mirccet
Bu içerik 399 kez okundu.

Turizmin hızlı gelişmesine bağlı olarak birçok ek alanın açılması ve bu alanların yüksek miktarda kar getirmesi sonucunda birçok yatırımcı ülkemize akın etmektedir. Özellikle daire fiyatlarının uygun olması ve bu dairelerden gelen kira gelirinin çok iyi oranlarda olmasından dolayı sadece yerli yatırımcı değil aynı zamanda yabancı yatırımcılarında ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Özellikle Antalya'da yaşayanların yüksek oranda kira geliri alabilecekleri günlük kiralık ev sunma imkânı neticesinde satın alınacak ev neredeyse hiç yok denecek kadar azdır. Yerel halk tarafından satın alınan bu evler Antalya'ya gelen turistlere günlük olarak kiraya verilmekte ve aylık ortalama en az 4000 TL ile 5000 TL arasında gelir elde edilmiş olmaktadır. Ev sahiplerinin sadece bir kişiye aylık 1000 TL civarında kiraladıkları daireyi günlük olarak farklı kişilere kiraya vermeleriyle birlikte bu oranın çok üzerinde gelir elde edebildikleri anlaşılmıştır. Antalya günlük kiralık ev de yararlanan birçok yerli turisttin olduğu bilinmekle birlikte ayrıca bölgeye çok yoğun bir şekilde tatil yapmaya gelen Rus, Alman, İngiliz ve Fransız turistlerin de sık sık kullandıkları bir sistemdir. Özellikle tatillerini ev konforunda geçirmek isteyen turistlerin vazgeçilmez seçenekleri arasında ilk sırada yer alan Antalya günlük evler çok büyük bir gelir kapısı olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda Antalya’da birçok dairenin satıldığını ve boş ev bulma imkânının neredeyse imkânsız hale gelmesi sonucunda, bölgeye giriş yapan turistlerin de etkisiyle yeni bir sektör açılmış oldu. Antalya günlük kiralık daire sistemi sayesinde birçok yatırımcı yüksek oranlarda gelir elde ederken aynı zamanda yeni bir ekonomik piyasanın da ortaya çıkmasına katkı sağlamışlardır. Günlük ev kiralama sektörü Avrupa’da ortalama olarak 20 milyar Euro’luk bir ciroya ulaşmayı başardı.

 

Bu alanın çok fazla genişlemesi ve kar hacminin giderek yükselmesiyle birlikte sektöre olan ilgi hızlı bir şekilde artış gösterirken aynı zamanda bu hizmet alanının halk arasında da duyulmasıyla birlikte otellerde ya da aylık kiralık evlerde kalanların bu alanlara yöneldiği ve sık sık günlük kiralık ev kiralayarak tatillerini sona erdiklerini görüyoruz.http://www.antalyagunlukevler.com/ da tüm evlerimiz hazırdadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor