Altın ve Dolar Yorumları

Altın ve Dolar Yorumları

Altın ve Dolar Yorumları
Altın ve Dolar Yorumları Emre
Bu içerik 469 kez okundu.
Reklam

AB yanlısı olan milletvekili Jo Cox’un uğradığı saldırı ile hayatını kaybetmesi ülkede yapılan referandum kampanyalarının da durmasına neden oldu. Gün içinde düzenlenmeyecek olan kampanyaların da dolar yorumları etkisinin üzerin de artışlara sebep olurken artışın minimum değer bazı %0.3 olarak görüldü. Amerika da 10 yıllık tahvil faizi %1.6 oranına yükselirken USDTRY paritelerin de an itibari ile dalgalanmalar ve gevşek seyirlerin artış üzerin de etkili rol oynaması da süremeye devam ediyor. Takip edilecek açıklamaların sonucun da günün kapanışı kesin değerleri ile görülebilecektir.

 

Beklentilerin dışın da gelişen olayların da altın Yorumları için de farklı değeler ile görülmesine ve bunun gün başın da ki istikrarsız iniş ve çıkışlarının bitip alımların genel değeri ile birlikte artışın faizler ile seyir kazanmasını sağladı. 1263 seviyesi ile başlanan günün 1312 seviyesin de bitmesi tahmin edilirken piyasaların beklentisi olan açıklamalar durumun kesin değerlerinin de alınmasını sağlayacaktır. Altın yukarı yönlü artışını olumsuz seyirlerin gölgesin de devam ediyor.

 

Daha detaylı altın fiyatları analizine ve yorumlara ulaşmak için, http://www.altin.net.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

dolar yorumları altın Yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk bakanlar 'Hollanda'da kampanya yapmayacak'
Türk bakanlar 'Hollanda'da kampanya yapmayacak'
KYK kız yurdunda skandal! 'Evet' toplatısına erkekler de getirildi
KYK kız yurdunda skandal! 'Evet' toplatısına erkekler de getirildi