Alışverişte En Güvenli Kart

Alışverişte En Güvenli Kart

Alışverişte En Güvenli Kart
Alışverişte En Güvenli Kart mirccet
Bu içerik 366 kez okundu.

 

İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte insanlar internette oyun oynamak, film izlemek, spor ve magazin gibi siteleri takip etmenin yanında ayrıca tüm alışveriş işlemlerini de halletmektedirler. İnsanlar, daha önceden araştırdıkları alışveriş sitelerine girip ne alacaklarına karar verdikten sonra kredi kartları, hesap kartları, kapıda ödeme yolu veya mağaza indirim ve hediye çekleriyle alışveriş yapmaktadırlar.

 

Eğer ki yukarıda sayılanlardan sadece kredi kartı ile alışveriş yapabilecekseniz dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü kredi kart bilgileri, şu an internet korsanları tarafından en kolay ulaşılacak verilerdir. İnternet kullanıcıları, bu kişiler tarafından kart bilgilerinin ele geçirilmesiyle alakaları olmayan borçları ödemek zorunda kalabiliyorlar. Bütün bu sebeplerden dolayı artık sanal para hesapları, insanlar için daha cazip hale gelmiştir.

 

Paypal ve Astropay gibi onlarca sanal hesap sistemleri mevcuttur. Fakat bizim yaptığımız araştırmalar sonucunda en uygun ve güvenli olan sanal hesabın Astropay olduğu görülmüştür. Sizler, böyle bir hesaba sahip olmak istediğinizde satılan sitelere giripi size lazım olan kadar Astropay kartı belirleyip bir kez kredi kartınızla çok güvenli olan 256 bit SSL şifreleme yöntemleri yardımıyla 19 hanelik şifrenizi alıp hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bu hesabı alışverişlerinizde, eğer home ofis çalışıyorsanız size ödemelerin yapılmasında ve bunun gibi bir çok alanda güvenli hesap kartlarınız olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz Astropay kartla nakit ihtiyacınız olduğunda dışarıda uygulanandan çok daha düşük işlem ücretleri ile kartınızı satın aldığınız site yöneticisini arayıp bakiyenizin tamamını veya bir kısmını bulunduğunuz ülkedeki banka hesabına diğer sanal kart ve hesapların aksine çok kısa sürede aktarabilirsiniz. Astropay Card işlemi sırasında sizin hesabınızı ilk aldığınız andaki fiyatlar baz alınarak fiyatların değişmesi nedeniyle bu işlemden de nakide çevirme sırasında kar edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen  https://www.astropay39.com/ adresimizi ziyaret ediniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor