2016 filmleri' nin bir numarası filmbilir.com

Yıllardır yalnız yaşamayı kendisine alışkanlık haline getirmiş olan Batman, artık bu durumdan sıkılmış ve bencilce davrandığının farkına varmıştır.

2016 filmleri' nin bir numarası filmbilir.com
2016 filmleri' nin bir numarası filmbilir.com
Bu içerik 634 kez okundu.

The Lego Batman

Yıllardır yalnız yaşamayı kendisine alışkanlık haline getirmiş olan Batman, artık bu durumdan sıkılmış ve bencilce davrandığının farkına varmıştır. Robin’i yanına alarak daha iyi işler yapabileceğini ve daha güçlü hale gelebileceğini düşünür ve birlikte hareket etmeye karar verir. Joker her zaman olduğu gibi onun en büyük düşmanı ancak yalnızca Joker’le mücadele etmeyecek ve onu bekleyen çok sayıda sürpriz de karşısına çıkacaktır. The Lego Batman, yeni döneme damga vuracak filmlerden bir tanesi ve sizler de The Lego Batman izle araması ile bu filme saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. The Lego Batman filmini alternatifler aracılığı ile ister Türkçe, isterseniz de alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. 2016 filmleri son zamanların en çok tercih edilen yapımlarını bünyesinde barındırıyor.

A Street cat named bob

İyi bir sokak müzisyeni olabilirsiniz ancak bu hayatınızın her zaman iyiye gideceği anlamına gelmiyor. Hayatını sokaklarda geçiren ve sokaklarda tanınmayı başaran genç bir adam ancak hayatı çok da iyiye gitmiyor ve her geçen gün daha depresif bir karaktere bürünüyor. Günlerden bir gün sevimli bir kedi onun hayatına giriyor ve bu tanışma ikisinin de hayatını değiştiriyor. Anlamsız ya da saçma bir senaryo ya da konu gibi görünebilir ancak film gerçekten dramatik öğeleri en iyi şekilde ele almayı başarıyor. A street cat named bob filmini sizlere de tavsiye ediyoruz ve beğeneceğinizi umuyoruz. A street cat named bob izle butonunu kullanarak filmi dilediğiniz şekilde izleyebilirsiniz. A street cat named bob, listelerinizde mutlaka yer alması gereken özel filmlerden bir tanesidir. 2017 filmleri bomba gibi geliyor.

Moana

Güney Pasifik adasında hayatına devam eden genç ve güzel bir kız olan Moana, asırlar boyu yolculuk yapmış olan ailesinin izinden gitmektedir ve insanlığa fayda sağlayabilmek adına denizler aşmayı kendisine görev edinmiştir. Bu esnada yarı tanrı olan en büyük dostundan yardım alması gerekiyor ve onunla birlikte harika bir serüven de bizleri bekliyor. Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz keyifli bir film ve Moana izle butonunu kullanarak sizler de bu filme kısa sürede ulaşabilirsiniz. Moana, animasyon türünde bir film ve eminiz ki çocuklarınız da bu eğlenceli filme bayılacaktır. Denizler arası büyük yolculuk, tahmin edildiği kadar kolay olmayacaktır ancak Moana bu konuda oldukça tecrübeli ve istekli görünüyor. Ona bu serüvende sizler de eşlik etmek isterseniz filme konuk olabilir ve bilgisayarlarınızın başındaki yerinizi alabilirsiniz. Çok sayıda filmin tek bir çatı altında toplanması hiç de kolay değil ancak http://www.filmbilir.com/ adresi bunu başarmış durumda. Güçlü editör kadrosu ve çok daha fazlası ile birlikte yerli ve yabancı film arşivini her geçen gün biraz daha güçlendiren bu adres sayesinde sizler de dilediğiniz filmi kaliteli bir şekilde seyredebilir ve evlerinizi sinema salonuna çevirerek daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor