2 Yıllık Myo Teknikerlik Mezunlarına Sınavsız 3.Sınıftan Türkçe Eğitim Dikey Geçiş Fırsatı

Konforlu ve modern bir eğitim sunulduğu gibi, ülkenin sosyal, kültürel ve ekonomik koşulları da rahat bir öğrencilik geçirmeye müsaade ediyor.

2 Yıllık Myo Teknikerlik Mezunlarına Sınavsız 3.Sınıftan Türkçe Eğitim Dikey Geçiş Fırsatı
2 Yıllık Myo Teknikerlik Mezunlarına Sınavsız 3.Sınıftan Türkçe Eğitim Dikey Geçiş Fırsatı seobaz
Bu içerik 1959 kez okundu.
Reklam

Eğitimlerini Avrupa’da en iyi okullarda tamamlamak, ülkemizdeki sınav hengamesinden uzak kalarak kolayca dikey geçiş yapıp istediği bölümde okumak isteyen öğrenciler artık Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde hayallerine kavuşuyorlar. Pek çok dalda eğitim veren üniversite dünya standartlarındaki eğitimiyle ve tamamı Türkçe olan dersleriyle Türk öğrencilerin gözdesi haline gelmiş durumda.

Ülkemizden hatırı sayılır, alanlarında isim yapmış Türk profesörlerin giderek ders verdiği Uluslararası Travnik Üniversitesi dikey geçiş konusunda sahip olduğu ayrıcalıkları öğrencilerimize de sunarak onlara daha iyi bir çalışma hayatı yaşatmayı hedefliyor. Dikey geçiş sınavları olmadan doğrudan kayıt yaptırma imkanı olan üniversitede Avrupa Kredi Transfer sistemi uygulandığı için hiçbir öğrenci ders ve zaman mağduru olmuyor ve eğitimlerine hemen 3.sınıftan başlama imkanı bulabiliyor. Ortak dersler muaf tutulurken, öğrenciler Türkçe eğitimlerinde görmedikleri farklı dersleri alarak seçtikleri bölümde lisans tamamlayabiliyorlar.

 

4 yıllık pek çok bölümde dikey geçiş fırsatı sunulduğu gibi, ülkemizdeki gibi dikey geçiş sınavı veya dil sınavları da söz konusu olmuyor. Sınavsız ve puansız dikey geçiş yapılabilecek bölümlerin başında Hukuk, Mimarlık, Mühendislik gibi alanlar bulunuyor. 2 yıllık teknikerlik bölümlerinden mezun olan öğrenciler eğitimlerine göre Elektrik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Mimarlık alanında lisans tamamlayabiliyorlar. Uluslararası Travnik Üniversitesi dikey geçiş eğitimleri için senelik 2000 ile 2500 Euro civarında rakamlar ödeniyor ve bu ekonomik ücretler ailelerin belini bükmeden çocuklarını Avrupa’nın en güzel ülkesi olan Bosna Hersek’te okutarak hayatlarını garanti altına almalarına neden oluyor. İki yıllık diplomalarıyla iş bulmakta zorluk çeken öğrenciler artık 4 yıllık Mimarlık, Mühendislik veya Hukuk bölümlerinden mezun olarak hem Türkiye’de daha kolay iş bulabiliyorlar, hem de alacakları mavi diploma sayesinde yurt dışında da kariyerlerine başlayabiliyorlar.

Konforlu ve modern bir eğitim sunulduğu gibi, ülkenin sosyal, kültürel ve ekonomik koşulları da rahat bir öğrencilik geçirmeye müsaade ediyor. Dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrencilerle kaynaşma ve farklı kültürler tanıma şansı bulan öğrencilerimiz hayata daha iyi hazırlanıyorlar. Teknolojik açıdan donanımlı dersliklerde görülen eğitimler, alanında uzman akademisyenler sayesinde her öğrenci hayal ettiği gibi bir eğitim hayatına kavuşuyor. Uluslararası Travnik Üniversitesi dikey geçiş fırsatı sayesinde adalet Meslek Yüksekokulu, Elektrik ve Elektronik bölümü mezunları, İnşaat teknikerliği, Mimarlık teknikerliği ya da teknisyenliği bölümleri, Makine mezunları, Mimarlık teknikerliği ve İnşaat teknikerliği / teknisyenliği bölümlerinde okuyarak diploma alan öğrenciler hemen dikey geçiş yaparak istedikleri alanda 4 yıllık lisans eğitimlerini başlatabiliyor ve hemen 3.sınıftan derslere girebiliyorlar.

Bu bölümlerde okuyarak ülkemizde dikey geçiş sınavlarına hazırlanan öğrenciler Uluslararası Travnik Üniversitesi dikey geçiş sayesinde sınav stresinden kurtuluyor ve son derece cüzi rakamlar ödeyerek Avrupa’da eğitim alma fırsatı bulabiliyorlar. Yıllardır sayısız öğrencimizin okuduğu ve mezun olduklarında çok iyi şartlarda iş buldukları üniversitenin kapılarını Türk öğrencilere bu denli ön koşulsuz açması büyük bir şanstır. MYO diploması olan her öğrenci senenin 12 ayı boyunca dilediği zaman başvuruda bulunarak kayıt yaptırabiliyor. Kayıt için öğrencilerden hiçbir zorunluluğu yerine getirmeleri de beklenmiyor. Yetkilendirilmiş tek kuruluş olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi bu konuda öğrencilerin tüm işlemlerini en profesyonel şekilde yaptığı için hiçbir öğrenci mağdur olmuyor. Eurostar’ın İstanbul Taksim’de bulunan merkez ofisine giden her öğrenci ve veli istediği bilgiyi alabiliyor ve hemen kayıt işlemlerini başlatabiliyor. Başvuru ve kayıt işlemleri dışında öğrencilerin barınma, konaklama, gidiş geliş veya pasaport işlemleri de dahil olmak üzere pek çok sorununda yardımcı olan Eurostar sayesinde siz de geleceğinizi dilediğiniz gibi yönlendirebilir ve çok daha iyi koşullarda, yüksek rakamlar alabileceğiniz bir iş hayatına sahip olabilirsiniz.

 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

1. MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi

2. MYO Transkripti

3. İkametgah

4. Pasaport

 

 

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ DİKEY GEÇİŞ VE LİSANS TÜRKÇE EĞİTİM BÖLÜMLERİ

·  HUKUK - 2.000 €

·  HUKUK LİSANS TAMAMLAMA - 2.000 €

·  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  MİMARLIK - 2.500 €

·  MİMARLIK LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  İŞLETME YÖNETİMİ - 2.500 €

·  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - 2.500 €

·  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

 

Bosna Hersek Üniversiteleri İstanbul Merkez kayıt ofisi :

İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5
Taksim/ İstanbul/ Türkiye

http://www.dikey-gecis.com


 0212 709 8 709 – 0212 244 66 00

0553 407 01 43 – 0553407 01 44

0553 406 9912 – 0553 406 99 13

0507 430 17 33 – 0553 407 01 45

0553 407 17 59 – 0553 407 01 35

0553 407 01 36 – 0507 335 12 48

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Korku filmi değil gerçek! Adana'da akılalmaz olay ve ürperten ayrıntılar
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor
Samsung‘un amiral gemisi modelleri eskisi gibi satmıyor